Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kevés szabadidővel rendelkező...

TTP80 kérdése:

Kevés szabadidővel rendelkező fiatalember ismerkedne, ötletek?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, Veszprém közelében élek egy kicsi faluban. Sokat dolgozom, heti egy szabadnapom van. Szeretnék ismerkedni lányokkal, egyelőre nincs ötletem, hová lehetne elmenni. Kemény, fizikai munkát végzek (hegesztés, lakatos munkák), így a szabadidőmet jórészt pihenéssel töltöm. Amikor nem fáradok el annyira, futni, kerékpározni szoktam. Szeretek táncolni, régebben salsára jártam Veszprémbe. Lenne itt esetleg olyan lány, aki szereti a történelmet, táncokat, szívesen kirándulna, művelődne, könyvtárakban, könyvesboltokban, múzeumokban? Szeretnék egy komoly kapcsolatot.

2015. jan. 7. 04:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szia 10-es válaszoló. Próbálkoztam társkeresővel, nem jön be az, ami ott megy. Nagyon kevesen veszik komolyan és a maradék önbizalmát is elveszik az embernek (megválaszolatlan levelek, ismerkedés közben eltűnnek, stb.).


Én büszke vagyok a szakmámra. Eredetileg tanárnak készültem, sokáig tanítottam, múzeumpedagógusként dolgoztam, de váltottam, mert úgy éreztem szükségem van olyan szakmára, amiben kiteljesedhetem. Szeretek tervezni, építeni, összeállítani, a kevés szabadidőmben terepasztalokat, iparművészeti tárgyakat készítek. Nem dohányzom, nem iszom, igyekszem értelmes és hasznos módon élni.


Nagyon nehéz ismerkedni, pláne olyannal, akinek hasonló érdeklődési köre van. A társkereső oldalakon tisztelet a kivételnek, komolytalan, ostoba emberek vannak, alig lehet felvenni a kapcsolatot bárkivel is.

2015. jan. 7. 18:25
 12/21 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2015. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

társkeresőn, s akárhol ismerkedsz, nagyon egyedi dolgot kell mutassál, vagy nagyon jól kell kinézni, (de sajnos utóbbi nekem pl. nem adja :D), h fenn tud tartani a nő figyelmét. Életben is így van ez sztem, vmivel nagyon meg kell fogni a csajt, h veled legyen, csak azt kell kideríteni, h kinek mi a nyerő. :)

Élőben mondjuk a pénzzel is sikerülhet, de én azt elég gáznak tartom, ha vki örül annak, h a pénzéért szeretik, s semmi belső jó nincs benne, csak egy test, szuper kocsival pl.

2015. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igaza volt Sub Bass Monster-nek anno: nincs nő nincs is több sírás. Elhegesztgetek én, legalább a munkámnak van értelme és látszata.
2015. jan. 10. 20:00
 15/21 anonim ***** válasza:
Küldöm apámat társalogni akkor, ha szeretsz a hegesztésről dumálni. :) Heteró módon, házas emberke, s maradjon is így! :D
2015. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik megoldódik a problémám: hamarosan új kezdő salsa indul Veszprémben, már csak a munkaidő beosztást kell átigazítani miatta.
2015. jan. 12. 08:58
 17/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült megoldani, hogy eljárhassak salsára, a munkaidő beosztás nem tette lehetővé. Így továbbra is tanácstalan vagyok.
2015. febr. 27. 07:15
 18/21 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Ha nem is salsa most azonnal, keress lehetőségeket, keress társaságot! Más tánckurzus, hobbi klub, futókör, bármi. Leírásod alapján értékes és értelmes ember vagy, ha valakivel tudsz néhány szót váltani, sokkal előrébb vagy. Ha nem is futsz bele a szerelembe azonnal, baráti kapcsolatokat tudsz építeni, ahonnan már sokkal könnyebb társra lelni. Ha otthon négy fal között búslakodsz, nem fog csoda történni.

Próbálj meg nem rástresszelni, kicsit lelazulni, élvezni az életet, és egy ilyen életfelfogás már bevonzza az embereket.

2015. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Értelmes srácnak tűnsz,biztos akad majd valaki aki észreveszi ezt a kérdést :)
2015. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igazad van legutolsó, senkit sem érdekel a kérdésem, nem is hiszem, hogy lesz olyan, aki ismerkedne. Gáz az egész. Még mindig töröm a fejem, hová lehetne elmenni ismerkedni. Kicsit félénk és gátlásos vagyok.
2015. ápr. 6. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!