Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kevés szabadidővel rendelkező...

TTP80 kérdése:

Kevés szabadidővel rendelkező fiatalember ismerkedne, ötletek?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok, Veszprém közelében élek egy kicsi faluban. Sokat dolgozom, heti egy szabadnapom van. Szeretnék ismerkedni lányokkal, egyelőre nincs ötletem, hová lehetne elmenni. Kemény, fizikai munkát végzek (hegesztés, lakatos munkák), így a szabadidőmet jórészt pihenéssel töltöm. Amikor nem fáradok el annyira, futni, kerékpározni szoktam. Szeretek táncolni, régebben salsára jártam Veszprémbe. Lenne itt esetleg olyan lány, aki szereti a történelmet, táncokat, szívesen kirándulna, művelődne, könyvtárakban, könyvesboltokban, múzeumokban? Szeretnék egy komoly kapcsolatot.

2015. jan. 7. 04:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem hiszem hogy találsz de sok szerencsét
2015. jan. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Halgass rám és ne ismerkedj neten!
2015. jan. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha van is itt ilyen lány, lehet nem reggel 5-kor hanem mondjuk délután 5-kor kellene próbálkoznod ezzel a kérdéssel.
2015. jan. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Esetleg hétvégén, szombat/vasárnap délután. Arra viszont készülj, hogy szét fogják trollkodni vagy senki nem fog írni.


Férfiak itt feleslegesen tesznek fel ismerkedős "kérdést", szinte 0% az esély, hogy akár egy értelmes nő is írni fog (arról nem is beszélve, hogy az oldalon főleg tinik és fiatal huszonévesek tartózkodnak).

2015. jan. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

van itt sztem olyan is, csak nem fogja megtalálni az ismerkedős oldalt, mert megvan a jó kis életével, lekaksizza, h lehetne jobb is.


amúgy nem tudsz néha csinálni magadnak szabadidőt, mondjuk heti két nap pihit esetleg? Csak lehet, h több esély lenne rá, mondjuk, ha a számításaim nem csalnak, kétszer annyi, h lesz csajszi. Ha megteheted, akkor sztem tedd is meg, ne a pénz uralja az életedet, sokan sztem itt rontják el, kergetik-kergetik, utána öregek lesznek, s basz**tják.

2015. jan. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#4 hányszor mondjuk még el, hogy normális kérdésre normális válasz dukál. :)


Itt mondjuk tényleg nehéz sajnos pont ilyet találni, hiába tűnsz értelmesnek. Nem nagyon vannak pont Veszprémben salsa partyk mi?

2015. jan. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A lakatos-, hegesztő- és műhelymunkák helyett ha például azt írtad volna, hogy bankár, tőzsdeügynök, diplomás felsővezető, pénzügyes, vagy vállalkozó, esetleg mellékeltél volna az izmos, deltás felsőtestedről egy képet, nagyobb esélyed lett volna. Hasonlóképpen működnek a dolgok itt is, mint a hétköznapi életben, a felszínesség elsőbbséget élvez.
2015. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
sztem meg utolsó pont ez a lényeg, csóró bal**sznak kell kiadni magunkat, s ha úgy lesz vki, akkor az tényleg csak miattunk szeret. Én is ezt teszem. ;) Nem kell semmi felszínesség, az csak azoknak jó, akik egyéjszakást akarnak.
2015. jan. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, úgy néz ki, egyelőre marad a "Csák Norrisz" szereposztás -"a Magányos Farkas".

2015. jan. 7. 16:12
 10/21 anonim válasza:

Szia!


Az őszinteség fontos.Miért jobb az ha letagadod a szakmád?Társkeresőn próbálkoztál már?Nem minden lánynak csak a pénz a fontos vagy a külső.

2015. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!