Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Egy év után felkeresett, hogy folytatni szeretné az ismerkedést. Nagyon lelkes volt, lemondott egy randit, utána eltűnt napokra, a beígért közös programra mást vitt el, aztán hirtelen találkozni akart, megmutatta az elkészült lakását ( de, megkérdezte mi legyen a program, előtte azt beszéltük meg, hogy megmutatja, mégis rákérdezett), leültünk beszélgetni, simogatta a combom, csókolóztunk, majd haza vitt. Ez pár napja volt, nem írt semmit. Ha én írok neki, nem válaszol, élőben sokat beszél, érdeklődik, de amúgy semmi. Bejövök neki, ezért sem értem. Régen is ezt csinálta. Azt sem látom rajta, hogy szexre menne. Mi baja lehet?

Ő 35 éves.


2015. jan. 6. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nem fogyi egy picit?
2015. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt is megkérdezném, hogy neked mi bajod lehet, ha egy ilyen pasival (?) szóba állsz.
2015. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!