Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagyon rövid, fiús haj...

Kókusz3 kérdése:

A nagyon rövid, fiús haj mennyire riasztja el a férfiakat?

Figyelt kérdés
Le szeretném vágatni a hajam egész rövidre és kíváncsi lennék, vajon mennyire zavarja a férfiakat egy fiusan rövid női frizura...
2015. jan. 4. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd, de valakinek biztos tetszik aki nem én vagyok. 21/srác
2015. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyira "riasztó", bár szerintem szebb a hosszabb haj.
2015. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nagyon kevés lánynak áll jól. Nem feltétlenül riasztana el, hogyha egy szép arc társul hozzá.
2015. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Egy nőnek legyen szép hosszú haja.
2015. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát a fene tudja. Kevés nőnek áll jól a rövid haj.
2015. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van aki imadja a rovid haju noket, de en is azt mondom a hosszu haj valo a nonek :)
2015. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek eszméletlenül jól áll,magam sem hinném de láttam már fiús hajú csajt aki nagyon szexi volt :D de ettől függetlenül,kevés lánynak áll jól,neked nem tudom hogy állna.
2015. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Ki kéne próbálnod, hogy hogy áll, nehogy megbánd. Át kéne szerkeszteni egy fotót, és rábiggyeszteni a fejedre az új frizkót, hogy lásd, tetszik-e amit látsz.

Engem egyébként nem riaszt el, sőt vannak nők, akiknek kifejezetten jól áll.

30f

2015. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ez a fotó szerkesztés nagyjából meg volt, nincs kedvem követni a hagyományos konvenciókat (nő =hosszú haj) úgyhogy ki fogom próbálni a rövidet :)
2015. jan. 4. 23:30
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne csináld, vagy ha igen vállald a következményeit, vagyis hogy sokkal-sokkal kevesebb férfinak fogsz tetszeni.


Egyszerűen nem tetszik. Gyakorlatilag minden nőnek valamilyen hosszú haj áll jól.

2015. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!