Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szőke hajú srácok! Nektek...

Szőke hajú srácok! Nektek tényleg nem jönnek be a szintén szőke hajú lányok?

Figyelt kérdés
Szőke, kék szemű lány vagyok és szokatlan módon a szőke, kék szemű srácok a gyengéim. Viszont sokaktól hallom, hogy a szőke srácok ritkán nézik meg a szőke csajokat.. ez igaz?

2015. jan. 4. 15:02
 1/7 Evergrey ***** válasza:
Nem hinném, hogy ennyire lehet általánosítani, semmi értelme. Hogy példát is mondjak, én szőke és kék szemű vagyok, és sosem haj- és szemszín alapján döntöttem el, hogy ki tetszik. :)
2015. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szőke kék szemű lanyokat. Csak én barna hajú és zöld szemű vagyok. :D szóval nem nyert... :P
2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NewFreeee ***** válasza:
1# De én igen. :P
2015. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a barna haj-zöld szem kombó sem rossz.. :P:D
2015. jan. 4. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy, van nagyon bejövős szőke lány és kevésbé bejövős. Barnánál, vörösnél feketénél ugyan ez. Ami igaz hogy általánosságban kevesebb szép szőkét látok mint más hajút, de azok naggyon szépek.
2015. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és 16/F szőke kékszemű.
2015. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem speciel a világosbarna a gyengém ha lehetne választani,de ez nem hajszínfüggő,volt már szőke lány aki nagyon tetszett szóval ez butaság véleményem szerint.
2015. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!