Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szép lányok miért csak...

A szép lányok miért csak helyes pasikkal haverkodnak?

Figyelt kérdés
azt megértem h nem járnak csúnya fiúkkal, de hogy haverok miért nem lehetnek ezt nem értem, vagyis gondolom azért mert cikinek tarták h nem egy fullos pasi az egyik haverjuk..
2015. jan. 3. 23:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De tényleg kérdező, én is simán tudok olyat hogy szexi csaj nem görög isten sráccal barátkozott,, azért ehhez nem kell szuper menőnek lenni, csak normálisnak, azért az már nagyon hülye pitsa aki semmi kép sem
2015. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11: Egyáltalán nem mérvadó ez az egyetlen eset.
2015. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert hasonló a hasonlónak örül.
2015. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. De még azok is a még jobbra vágynak.
2015. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
monsjuk a helyesség relatív, de beszéljünk mondjuk egy kövér, pattanásos srácról
2015. jan. 3. 23:53
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha a szép lány nem csak szép, hanem ember is, akkor minden akadály nélkül barátkozni fog egy kövér és pattanásos fiúval. Szerintem.

L

2015. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jó meglátás,na erre adjon bárki jó és értelmes választ...kíváncsi vagyok.

Én sem láttam még ilyet soha élőben semerre sem... :)

Arról már nem is beszélve,hogy én még csúnya sem vagyok,adok is magamra,de hiába.Még csak beszélgetni sem akarnak,nemhogy barátság meg kapcsolat...

A tökéletest várják,hát tegyék.Egyre többnek jó várakozást kívánok a nem létezőre :)

2015. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

az osztályomban 26 fiú van meg 2lány,abból az 1ik én vagyok, köztük van menő,alfahim vagy skinhead, vagy punker vagy mittudomén igen kocka is van, csendes kis srác is, köcsög fa.sz is akit bas.ztatnak is rendesen, de mindegyikkel barátkozok :D

mindegyiket szeretem valamiért. mindet másért.

18L

2015. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!