Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szép lányok miért csak...

A szép lányok miért csak helyes pasikkal haverkodnak?

Figyelt kérdés
azt megértem h nem járnak csúnya fiúkkal, de hogy haverok miért nem lehetnek ezt nem értem, vagyis gondolom azért mert cikinek tarták h nem egy fullos pasi az egyik haverjuk..
2015. jan. 3. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség ^^
2015. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sokszor csak haverkodnak. Barátom mesélhetne egy-két sztorit :D
2015. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ja én most a 12-17 évesekről beszélek, ezeket ismerem így
2015. jan. 3. 23:43
 4/18 anonim ***** válasza:
Sokadik észrevétel, amit korábban számtalanszor hangoztattam már. Én sem igen láttam még sehol topmodell bombanőt például egy szemüveges kockával nemhogy együtt járni, de még csak egymás haveri társaságában sem.
2015. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ez nem jó meglàtás. Ez most nem egó! De sokan mondták már, hogy szép vagyok és mégse vagyok olyan lány aki nem beszélgetne, barátkozna egy csúnya pasival..:) van nem 1-2 olyan fiú barátom aki nem toppmodell és nekik van a legnagyobb szivük és jókat lehet velük beszélgetni:) 16/L
2015. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ezaz, mert jó hogy nem járnak átlagos sráccal az talán elfogadható, de hogy még csak haverok se lehetnek az furcsa..
2015. jan. 3. 23:46
 7/18 anonim ***** válasza:
Pff, akkor meg várj amig 18+ ok lesznek.. Vagy akkor legyél te is helyes pasi. Nem kell szarrá gyurnod se magad, csak egy NEKED JÓL állo frizura, normális ruha (pl fehér vagy fekete, az menő) meg ja azért egy picit mozogj
2015. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
barátságban nem kéne hogy számítson a külső!
2015. jan. 3. 23:47
 9/18 anonim válasza:
Azért ,mert te szerencsétlen vagy még nem kéne általánosítani.
2015. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
én a 18+osakat nem nagyon ismerem, ezért nem írtam oda, de amelyik korosztályt leírtam, az teljesen ilyen
2015. jan. 3. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!