Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valóban nincsenek itt jól...

Valóban nincsenek itt jól kinéző pasik?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok, de furcsa számomra, hogy akármikor képet láto kint a GYIKen pasiról, max 3/10 es egyedekről van. Nem hinném, hogy nekem magasak az elvárásaim, nincs esetem, és ha végigmegyek az utcán rengeteg helyes pasit látok (nem az ecsetfej fazon jön be, mielőtt valaki leugatna..)

Szóval miért lehet ez? A szép emberek is ugyanúgy szerethetnek GYIKezni.


Aki bizonyítani szeretné, hogy nincs igazam, a képeket privátban várom!


20/L


2015. jan. 2. 18:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A kérdező biztosan egy nagyon szép, de buta nő, vagy férfi.
2015. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

a te kosztályodbeli lányokkal kérdező többnyire az a baj hogy nálatok vannak a szép fiúk meg a ronda fiúk és semmi egyéb.

pl totál nem tudtok különbséget tenni egy echte ronda ember és egy filmesen ronda ember közt.


én pl nem vagyok szép fiú inkább jellegzetes. most a jellegzetes alatt nem virágnyelvet használok mert olyanok (nem éppen haverok) jellemeztek így akik minden további nélkül elmondtak volna minden gáznak...mégis az volt a konklúzió hogy "hát nem éppen jóképú de a ronda kifejezés sem helytálló....olyan olyan jellegzetes..."

2015. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Noren1989 ***** válasza:

[link]

Ilyen jó pasik is vannak itt, gyk-en...

;)

2015. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Stainless ***** válasza:
Én meg am azt kérdezném hogy vannak e itt jól kinéző lányok ? :D
2015. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!