Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Tinder csak heteróknak szól?

A Tinder csak heteróknak szól?

Figyelt kérdés
van olyan lehetőség rajta, hogy nőként nőt keresek? és ez a facebookkal való bejelentkezés hogy működik? a facebookon ez megjelenik valahol hogy regisztráltam?

2015. jan. 1. 18:35
 1/6 anonim válasza:
Szerintem van ilyen lehetőség, mert nekem is választanom kellett, hogy férfit, nőt, vagy mindkettőt keresek. Facebookon nem mutat semmit, ezt írja is ha belépsz, hogy nem teszi közzé az oldaladon.
2015. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy csak heteróknak szólna, mert ha így lenne, tele lenne a sajtó azzal, hogy milyen egy mocskos fasiszta homofób oldal a Tinder.
2015. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1%

2. Pedig szerintem ha külön van szexpartner kereső, meg külön van elit társkereső, akkor kéne egy olyan is, ahova csak hetero emberek regisztrálhatnak. Nem azért, hogy kizárja a homo és bi embereket az oldal, hanem hogy a hetero ne találkozzon olyannal, aki meg akarja győzni hogy ő nem az, és hasonló finomságok.

Biztos van aki nem ilyen, de azért van ebből is pár.

2015. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Grinder való a melegeknek.

Az egyébként korábban volt már, mint a Tinder.

Vagyis a Grinder adta az ötletet, hogy ne csak a melegek tudjanak "titkosan" ismerkedni...

2015. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hármas te találkoztál már ilyennel? :D
2015. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Grinder tényleg jó, egyik meleg barátom ott találta meg a szerelmét és már 3 hónapja együtt vannak :)

Én hetero vagyok és Tinderezek :)

2015. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!