Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, lehet ebből még...

Mit tegyek, lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Szóval megismerkedtem egy fiúval neten.Annyira jól elbeszélgettünk,szinte mindenünk egyezett.Még a poénjaimat is vette sőt értette is(szokatlan).Találkoztunk és jó volt nagyon,önmagam lehettem...Csók is elcsattant...A baj ott kezdődött hogy én még sem éreztem ezek után sem azt az erős érzést amit általában.Most lesz a 4.találkozó,de ő már teljesen oda van,és őszintén ez nagyon megrémít.Sokak tanácsára várok mert idő kell a szerelemnek ezt pontosan tudom...de mit tegyek ha idegesít hogy ennyit keres?Szinte zaklat és számon kér...Gondolkoztam azon is hogy lehet mert nem pont az ideálom külsőre.Normális ez?Bahhh Boldog Karácsonyt:)

2014. dec. 25. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy érzed akarsz még vele találkozni? Akarod még látni? Akarsz vele lenni?

Ha igen, akkor találkozz vele és mondd el, hogy kevesebb beszélgetést igényelsz, ne keressen annyit, neked is meg van a mindennapi dolgaid. :)

Neked is Boldog Karácsonyt!

2014. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Finoman tálald, hogy mit érzel, meg kell értenie, ha tényleg ennyire passzoltok egymáshoz. Ha hosszútávon gondolkozol, akkor ne a külső legyen a FŐ szempont.
2014. dec. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket,és igen tudom persze nem az az első szempont csak azért az ad egy löketet...de szerintem teszek egy próbát!:)
2014. dec. 25. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!