Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok és Pasik társkereső...

Csajok és Pasik társkereső vagy mi?

Figyelt kérdés

Kèdèsem komoly.

Egyetlen egyszer felnèztem erre a szenny oldalra.

Azt kêrdznèm tőletek,hogy mi a .icsa ez a honlap????

Azèrt vetődött fel bennem a kèrdès mert 3csajt láttam fent az ismerős körömből,akik tuti nem keresnek párt.(Van pasija ,stb okok miatt)


Ráadásul 10èvvel korábbi kèpekkel....

Na tehát ez vmi hekker honlap vagy mi???

Vagy csak felhasználják mások kèpeit???



#Csajok ès pasik
2014. dec. 29. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Írd már meg nekem az oldal címét.
2014. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem hekker, csak megjegyzi h te voltál rajta, és miután törlöd a profilodat is. Szt mutatja ismerőseidnek h fent vagy rajta. Ezzel meggyőzve őket h ők is regeljenek...
2014. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*S=A
2014. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Csajok és Pasikat én még az iwiw-ről ismerem, ahol egy párkereső alkalmazás volt. Lehetett pontozni embereket (marhaság, mert mindenki le volt pontozva), lehetett bejelölni, hogy tetszik, lehetett írni is a kiszemeltnek. Amúgy random módon adta ki az embereket. Sokan telepítették az alkalmazást, akiknek volt párja, de ez a társkeresőkkel sincs másként. Én amúgy ezen az alkalmazáson keresztül ismertem meg a feleségemet.

Egyébként az oldal blogként is funkcionál: emberek osztják meg a párkapcsolati vagy párkeresési kálváriáikat.

2014. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg mint facebook alkalmazás is lehet rá regisztrálni. Én is így jártam ezeréves képem van fent rajta, de soha nem nézem. Nem is érdekel. Plusz ez a csajok és pasik elég régi oldal már tudtam, mikor anno az iwiw meg a myvip volt a népszerű, akkor is sokan felregisztráltak rá, lehet még azokat is mutatja.
2014. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ok.Koszi.

Akkor azert van fent sok kapcsolatbannelo csaj akar 10evvel ezelotti keppel.


De akkor is szenny oldal.

Soknak ar gyereke is van azota ez part se keres.

A sok kiehezett pasi meg akkor ezekre is hajt :)



Gondoltam,h valami hugy honlap.

2014. dec. 29. 10:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Eh... Beregeltem a kedvedért...

Ez az oldal úgy sz,r ahogy van. Egyszerűen csak egy amatőr weblapkészítő takony próbál úgy pénzt kicsalni az emberekből, hogy prémium tagságot kér még azért is hogy megnézd valaki képét nagyban. Csak elég sz,r az oldal algoritmusa, mivel anélkül is meg lehet nézni, ha ismered a google chromet.... Elméletileg üzenetet sem tudsz olvasni amíg nem vagy prémium. De amúgy nem hekker oldal, csak szimplán fb-vel regisztráltál, és csak a te kedvedért az oldal legenerálta az ismerőseid profiljai alapján a társkeresős profiljukat. Régi trükk, amivel manapság már nem próbálkoznak, mivel büntetik a kalózkodást...

2014. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy társkereső oldal, mint bármelyik más. Azt viszont nem értem, hogy miért az oldaltól függ az, hogy sok rajta az olyan, aki nem veszi komolyan, pl. van párja vagy csak szívatni akarja az embereket. Persze vannak kivételek, pl. az olyan oldalak, amelyek direkt az előbbire mennek (pl. viszony) vagy olyanok, amelyek fizetősek, így az utóbbiak nagy részét kiszűri, de ezeket leszámítva szerintem ha bármelyik társkereső oldalt megnézed, szép számban találsz olyan tagokat, akik nem keresnek párt, hanem egyéb okokból vannak fent.
2014. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

„Régi trükk, amivel manapság már nem próbálkoznak, mivel büntetik a kalózkodást...”


Ehm... szerintem te nem vagy tisztában a fogalmakkal. A Cs&P-t nem ismerem, de ha jól sejtem, amikor facebookkal regisztrálsz, akkor fb feldob egy ablakot, hogy engedélyezed, hogy hozzáférjen dolgokhoz, pl. az ismerőseid listájához. Ergo TE magad engeded meg az alkalmazásnak. Hol van itt a kalózkodás?

2014. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!