Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet könnyen ismerkedni...

Hol lehet könnyen ismerkedni csajokkal! Mit kell nekik mondani? 24f

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol ismerkedhetsz és bármit mondhatsz. Ha rosszul, sehol és semmilyen szöveggel nem lesz sikered.
2014. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehol, ha még egy nyamvadt kérdést sem tudsz feltenni nyelvtani hibáktól mentesen!
2014. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Helló csajsziám! Segítenél kiválogatni a 20 ezreseimet a kocsikulcsaim közül?
2014. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a kérdés már felmerült, akkor sehogy. Szorri.
2014. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csabawars válasza:
Társ keresők, Diszkók és más szórakozó helyek. Nem értek a nőkhöz. De légy egy kicsit kreatív és bátor. Ha hibád van javítsd ki. Rossz a fogad? Fogorvos, és rendszeres fog mosás. Ha más testi hibád van a legtöbbet meglehet oldani. Ha máshogy nem is megkérsz egy barátot esetleg egy hozzáérőt hogy adjon tippeket hogyan tehetnéd magad vonzóbbá. Ha a jellemeddel van a baj akkor változz meg. Én folyamatosan azt teszem és önmagammal is kezdek egyre jobban megbarátkozni. Már lassan csak bátorságot kellene vennem hogy elmenjek bulizni és kapcsolatokat építeni. Amúgy meg hogy mit mondj nem tudom a nők érző lények és megvan az egyéniségük. Biztos van egyfajta sablon szöveg de szeretném magam adni mert nem egy gyors szexet akarok majd hanem egy hosszabb távú kapcsolatot. Add magad de még is változz egy jobb irányba. Mert annak sincs értelme hacsak megjátszod magad . Azt inkább tekintem önsanyargatásnak. Amúgy a legtöbb nő szereti ha egy férfi magabiztos. Szóval dolgozz az egódon egy kicsit. Például én neki szeretnék majd állni rendszeresen edzeni mert nemcsak hogy sújt tudok leadni így(enyhe túlsúj) de a fizikumomat és az önbizalmamat is fejlesztheti.(önbizalom nem biztos de a fizikum 100%) Tedd te is azt. És a legfontosabb találd meg a helyet ahol képes vagy másokkal kommunikálni:)
2014. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!