Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zavaró, ha valakivel ismerkedt...

Zavaró, ha valakivel ismerkedtek és nem szeret beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok antiszociális, de nem nagyon szeretek beszélgetni. Pláne az ilyen hogy vagy, milyen suliba jársz, mi a munkád, mi a hobbid szerű kérdéseket nem szeretem. Érzelmeimet inkább tettekkel szeretem kimutatni, mint szóban.
2014. dec. 28. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavaró.
2014. dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen ,zavaró. Csak úgy tudjátok egymást megismerni , ha beszélgettek , kommunikáltok.
2014. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha chat oldalon beszélgetsz, ott tetteket nem igazán tudsz végrehajtani, max ilyenekről beszélgetni, aztán ha kialakul egy kép a partnerről, meg némi bizalom, akkor már lehet bensőségesebb dolgokról is beszélgetni.
2014. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, én is ilyen vagyok. Gyűlölöm amikor valaki ilyen sablon témákkal támad. Szeretem lassan óvatosan kiismerni az embereket, nem rögtön a hobbijait kibeszélni. Sokkal jobb
2014. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Chat-n voltam, de szerintem arra nem érdemes időt pazarolni. :D Inkább élőbe szeretek ismerkedni, persze olyan emberekkel akikkel érdemes. Nem azt mondom, hogy meg se szólalok, de nem szeretem állandóan jártatni a számat engem untatnak az ilyen önfényezős dolgok, hogy állandóan jó színbe tüntetessem fel magam, mikor nem vagyunk ennyire 1 dimenziósak, én jobban szeretem azt, ha az ismerkedéskor nem csak a jót mondjuk el magunkról hanem igenis ismerjük meg rendesen egymást.
2014. dec. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!