Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok mé nem azokra buknak...

A csajok mé nem azokra buknak akik télleg nem csak arra hajtannak?

Figyelt kérdés

mért azokkal vannak akik tutti átveri őket?

vagy a háta mögöt csalja mindenkivel?



2014. dec. 24. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akik csak arra hajtanak: gátlástalanul nyomulnak, éjjel nappal mosollyal mutatkoznak a csaj előtt és nyíltam tudatják mi a terv; a normálisabbaknál ez nem jön be


akik nem csak arra hajtanak: sokszor átesnek a ló másik oldalára, vagyis a végtelenbe halogatják hogy lépjenek valamit; így vagy a nő lép ha megunja a várakozást vagy nem lesz a dologból semmi sem, mert vagy a nő is bátortalan vagy szimplán csak barátzónába teszi a srácot mert nem lép semmit akor biztos nem is akar semmit alapon.


Nyilván at aranyaközépút lenne az ideális; de én sajnos mindig az olyan fiúkat/pasikat vonzom akik a végtelenségbe nyúlóan legyeskednek körülöttem és nem lépnek semmit, azt várják hogy majd én; én hiszek abban hogy a pasi csókolja meg a lányt először és ne fordítva... Végül is a kapcsolatban a pasinak kell hordania a nadrágot és nem a nőnek, ez pedig ilyan kis apróságokan kezd először megnyilvánulni.... Na ezt hosszú lenne itt kifejteni.


Szóval válaszolva: azért nem arra bukunk, mert egy srác aki nem lép arra hogy bízzuk rá magunkat ha enniyre bizonytalan és határozatlan és a végtelenbe húzza az ismerkedést és nem lép semmit sem.


Viszont ne hidd hogy aki csak arra hajt az olyan menő is mint amilyennek állítja magát. Szerintem nem, csak nyilván nem fogja bevallani hogy 10 nőből öt elküldte melegebb éghajlatra....


Szóval valami középút lenne az ideális, ettől függetlenül van akinek ez jön be, van akinek az... Ízlések és pogonok :D


23N

2014. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
TETSZIK amit a 11es nőlény írt.
2014. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez forditva is igaz ;) de psztt... El ne mond senkinek... Nekem szarabb en csak olyan fiukat fogok ki akik bantanak de nyugtat a tudat hogy ha ram gondolnakk csak az juthat eszukbe hogy en lehettem volna az eggyik legjobb dolog ami a nyomorult kis eleteben.(egy gonddal ieve

Kevesebb) ... Ennyi... Es ha most nem jon ossze majd legkozelebb az olyanokert akik nem tesznek azert hogy utolerd oket nem erdemes kuzdeni... A teeleted es te dontod el hogy mik fontossak ill. Mik nem hulyeseg olyanokra pazarolni akiket az sem erdekli hogy veszel-e levegot vagy nem... Ne akadj fenn masokon nem erdemesezt a csekely 15 evemmel megtanultam ;)

2014. dec. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!