Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok mé nem azokra buknak...

A csajok mé nem azokra buknak akik télleg nem csak arra hajtannak?

Figyelt kérdés

mért azokkal vannak akik tutti átveri őket?

vagy a háta mögöt csalja mindenkivel?



2014. dec. 24. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Mert ők tudnak írni rendesen.
2014. dec. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok lehet, h tudnak helyesen irni :P
2014. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó nem vagyok egy helyes ìrás szakértő ez igaz de a szerelembe nem is az számít
2014. dec. 24. 16:48
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert ők a domináns alfahímek.

Egy oroszlánfalkában és a legerősebb hím d*g meg minden nőstényt addig, amíg egy másik hím át nem veszi a helyét.

Ha nem tetszik, hogy így kihasználják a szegény lányokat, akkor vedd át az alfahím helyét és bánj jól a nőkkel!

2014. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki nem csak "arra" hajt, az nem feltétlenül őszinte. Egy jó fiúnak is vannak, hogyismondjam, "rossz" gondolataik, csak ők nem merik felvállalni hanem mindenféle lelki dolgokba burkolják. Aki vállalja hogy csak arra hajt, az hamarabb fogja elérni a célját, mert azért a lányok is sokfélék, van aki felvállalja a szexualitását és van aki burkolja. Na most nyilván azok jönnek össze legelőször akik mindketten felvállalják. Ha mindkét fél burkolja, abból vicces dolgok tudnak kisülni, vagy inkább semmi nem sül ki.
2014. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de én tökre őszinte vagyok főleg azzal akit szerettek és mégis én vagyok a rossz mikot találgatnak rolam hogy csalom vagy ilyesmi nem engem kérdeznek meg!
2014. dec. 24. 16:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy magadban akkor nem inogsz meg az ilyen dolgoktól. Biztos vagy magadban?
2014. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen de ezt akkor se értem!
2014. dec. 24. 16:59
 9/13 anonim ***** válasza:
De most igazából a kérdésed hol függ össze a problémáddal? Nem értem.
2014. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ott hogy pont egy meg bízhato nem csúnya jó nem is az a nagyon helyes srác kicsit félénk és nem csak arra hajtok

hanem arra hogy télleg szeressen és ne hagyon el

nem hazudok és nem is fogok

olyannak akit szerettek

őszinte vagyok de hiábba!

2014. dec. 24. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!