Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha első randin...

Mit tegyek ha első randin véletlenül fingottam egyet?

Figyelt kérdés
A világ számomra legtökéletesebb pasijával randiztam, és hallatszott, ahogy fingok. Vérciki volt, éreztem, ahogy a testem felforr a szégyenérzettől és ég a pofám. Lassan próbáltam kiengedni, mert már fájt a hasam nagyon felfújt, de ahogy közben nevettetett kidörrent. Egy pillanatra furán nézett, de aztán tovább beszéltünk, de utána végig máshogy viselkedett. És előtte mindennap beszélgettünk. De azóta nem írt rám.......első tali volt..... 19/L
2014. dec. 23. 01:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
linkeld be neki ezt az oldalt ezt a kérdést :)
2014. dec. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Vicces, de ha a pasiu emiatt nem ír akkor ne foglalkozz vele. Vannak olyan dolgok amit nem lehet vissza tartani bármennyire is szeretnéd.
2014. dec. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátnőm egy rohadt büdöset fingott mellettem, de szerettem, és eszembe se jutott volna szakítani vele efféle ostobaságért.
2014. dec. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták! Emiatt ha nem foglalkozik veled, akkor nem is lett volna a legjobb a jövőben sem! Jah és a többieknek: ha ilyet csinál a párotok, és ha csal az is megfordul a fejetekben, hogy "emiatt nem szakítok vele", már az sem előnyös...
2014. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
igaz ő férfi volt, de az exem 2-3 hatalmas recsegőset fingott az első randin, mert felfújta a vacsi. röhögtünk rajta. 2 évig voltunk együtt utána.
2014. dec. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha a pasitól elfingottad magad AKKOR HA MAJD HOZZÁDÉR, GARANTÁLTAN BE FOGSZ SZARNI!
2014. dec. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a fiuk komolyan azt várják el hogy a lányok virágokat fingjanak és szivárványt hányjanak? Mindenkinek van bélműködése kéremszépen:D
2014. dec. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%
jóhogy nem fostad össze magad előtte.
2014. dec. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
na akkor megvan, hogy miért nem volt még barátnőm! Mert mindegyik pukizik!
2014. dec. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 DrBori András ***** válasza:
100%

Nekem nem az első randin, de előfordult, hogy fingott a lány.

Egyszerűen úgy csináltam, mintha nem hallottam volna meg..

2014. dec. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!