Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedjek ha nem tudok...

Hogy ismerkedjek ha nem tudok ismerkedni? Egy otthonülős ember mit tud csinálni?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, dumám nincs, nem tudok leszólítani senkit. Nem vagyok sem jóképű sem nagydumás bulizós ember, egyedül vagyok. Hol tudnék ismerkedni?

Légy nyitott, menj könyvtárba vagy bulizni hozzászólással inkább maradj csendben, ez rajtam nem segít. Csodának kellene történnie ahhoz, hogy barátnőm legyen.


2014. dec. 21. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Interneten :)
2014. dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
egy biztos: otthon ülni, siránkozni, várni, hogy becsöngessenek hozzád, úgy nem lesz barátnőd soha.
2014. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben semmit nem csinálnék, kibontanék egy jó hűvös Kőbanyát, hátradőlnék a kényelmes fotelban és várnám a sült galambot. Tuti módszer.
2014. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most kár volt feltennem a kérdést, olyan összeszedetlen vagyok. Ez már a minden mindegy állapot. Annyira szeretnék egy barátnőt, de nem tudom mit tegyek. Semmilyen ismerkedési módszer nem vezet eredményre. A leszólítóshoz béna vagyok, a neten soha senki nem válaszol, elegem van belőle, mert nincs egy normális ismerkedős oldal. Nem tudok ismerkedni.
2014. dec. 21. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Chat-en prbáltad már? Vagy akár itt, nincs kizárva, hogy egy privát beszélgetésből alakuljon valami.
2014. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok és nem akarok bizonytalan végű beszélgetésekbe belemenni, ezáltal a chat vagy bármilyen más hosszú beszélgetésnek kinéző dolog nem jó. Itt mindenki messze lakik én meg találkozni szeretnék, nem heteket-hónapokat beszélgetni valakivel.
2014. dec. 21. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el társaságba járni. Legalább időnként. Én ugyanilyen otthonülő típusú ember vagyok/ voltam. Könyvtár, meg disco az nem az igazi. Otthon a fenekeden ülve, munkahelyen, egyetemen szintén nem.

Jó helyek pl. a táncházak. Társastáncos napok. Szolidabb bulik. Kifejezetten társkereső rendezvények. Előadások, kiállítások, koncertek, fesztiválok. Társasjáték estek. Filmklubok. Kirándulások.

Ha pesti vagy, és érdekel, konkrétumokat is írok. Azt nem állítom, hogy a nagy szerelmet egyből meg fogod találni, de érdekes programokon vehetsz részt, és sok csajjal tudsz majd ismerkedni.

31f

2014. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Otthonülős vagyok, ilyen helyekre nem szeretek járni, meg nem is tudom hol lehet ilyet találni. Ingyenes koncertekre szoktam járni, de ott sem sikerült ismerkednem. Aki nem tud ismerkedni, az mindegy hol van, akkor sem tud. Mint írtam, nálam egy csoda kellene, akkor talán lenne barátnőm. Nem pesti vagyok.
2014. dec. 21. 14:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik társkereső kompánia azzal hirdette magát, hogy: "Hallottál már arról az emberről, aki otthon ült a foteljében, és egyszer csak betoppant hozzá élete szerelme? Mert mi sem."

Ha soha nem jársz társaságba, szórakozni (legyen az akár szolidabb buli, vagy akármi), nem tudsz ismerkedni.

Amúgy sokat kell keresgélni neten az ilyen helyeket. És sokat kipróbálni.

Egyik jó irány a művházak. Itt vannak táncházak, társastánc kurzusok, előadások... Plakátokat, falragaszokat is érdemes itt böngészni. (Onnan értesültem pl. tavasszal egy nagyon jó társkereső kirándulós hétvégéről.) Másik a párkapcsolati témájú pszichológiai előadások, hétvégék. Harmadik a kiránduló oldalak. Negyedik a keresztény csoportosulások, klubok (ha nem vagy vallásellenes). És még sok személyes lehetőség.

Esetleg jó, ha valamilyen felületen nyilvántartod ezeket. (Google calendar-t javaslom.) Pl. hétfőnként kéthetente táncház, itt-ott beugró 500HUF. Szilveszterkor nosztalgia házibuli. Egy hónap múlva tokaji borkóstoló hétvége 15000HUF. Arborétumlátogatás... És így tovább.

Esetleg meg lehet próbálni a netes társkeresőket is. Írogatni a környékbeli csajoknak, aztán aki szóba áll veled azt egy-két levélváltás után randira hívni. (De nekem ezek a társkereső oldalak csak arra voltak jók, hogy a maradék önbizalmam is elvegyék. Amikor 50-ből egy csaj se válaszol a leveledre, tisztára olyan mint egy álláskeresés. Személyesen állítom sokkal jobb ismerkedni még akkor is, ha félénk vagy.)

2014. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!