Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől lehet, vagy miért...

Mitől lehet, vagy miért mondják egy ember hangjára azt, hogy "szexi"?

Figyelt kérdés
Ez miben merül ki?:D
2014. dec. 17. 02:01
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát beszelj egy random csavoval ugy h nem latod es te is elfogid tudni donteni h szexi hangja van e ... pl nyogdos vagy csattogtatja a pelojat
2014. dec. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:
Nagyon fontos hozzá maga az ember(a lány). Vannak olyan hangszínű emberek, akiknek már a hangjától is kellemes gondolatok futkároznak a fejedben, és megőrülnél tőle egy forró szeretkezés közben, ha a füledbe búgna valami izgatót a fátyolos kicsit rekedtes hangjával.
2014. dec. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, ezt nehéz lenne megmagyarázni.. Nekem a mélyebb, búgó női hangok jönnek be. Magyarban nincs túl sok különbség az emberek beszéde között, de angolban pl. egy akcentus is nagyon szexi tud lenni.
2014. dec. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a mélyebb fekvésű hangok jönnek be, de szexi csak az intelligens emberek hangja lehet nekem, mert kehet bármilyen orgánuma az illetőnek, ha butasággal és taplósággal párosul.
2014. dec. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szexit még nem mondták, de nem egyszer volt olyan, hogy beléptem skypeon vagy egyéb beszélgetõ programokon csoportos beszélgetésekbe és azt mondták, hogy megnyugtató hangom van, megkérdeztem õket, hogy ez mit jelent és azt mondták, hogy a hang alapján biztos olyan vagyok, akire lehet támaszkodni, ha baj van.

Gondolom a szexi sem sokban különbözhet ettõl

2014. dec. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem szokták mondani, hogy szexi hangom van. kicsit mélyebb az átlagnál és egész enyhén rekedtes.

férfiaknál is a mély hang nagyon szexi tud lenni.

nem volt még veled, hogy valaki beszélt a közeledben és kényszert éreztél, hogy megnézd kié ez a hang?

2014. dec. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

To7ka, már találtunk is Neked valakit ;) <3

Általában azokat kapom,hogy:megnyugtató,szexi barátságos,fülbe mászó. Csak eddig nem tudtam azt,hogy mitől is lehet egy hang szexi, de mostmár sejtem :D

2014. dec. 17. 09:36
 8/8 anonim ***** válasza:
olyan erotikus a hangod.B@ssza az idegeim :)
2014. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!