Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki szeretne megismerni az...

Valaki szeretne megismerni az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

Húú, hát elég fura személyiség vagyok. Őszinte leszek, egy párkapcsolatra vágyom, de barátra is. Leírom nektek milyen vagyok és milyen jellemű embert kedvelek általában, és eldöntitek, hogy szeretnétek-e velem tovább ismerkedni, ha igen majd alakul valamelyik ha már picit többet tudunk egymásról. :)


Én egy őszinte, tiszta szívű lányt keresek, talán ez a legfontosabb tulajdonság. :) Fontos számomra hogy nyitott legyen, megértő és ne legyen felszínes. Külsőre nem tudom meghatározni, hogy milyen lányok tetszenek, azt hiszem számomra ez nem fontos. Az arc és a szem sokat elárul, és nem szeretem ha valaki tökéletesnek szeretne látszani, nekem pozitív, ha vállalja a hibáit. :) De annyit azt hiszem hozzátenném, hogy szeretem a teltebb, formás lányokat, úgyhogy ha ilyen cipőben jársz ne hátrálj meg, írj bátran. :)


És most én jövök ^^ Egy elég ingadozó hangulatú fiú vagyok, nagyon-nagyon érzelmes és különbözök a többi, mai ideál fiúktól. Hogy pontosan miben, azt nem tudom meghatározni. Nem ítélek el senkit, szeretek emberekkel ismerkedni és őszintén leírom a véleményem, amíg nem bántó. Utóbbi esetben csak akkor, ha kérdezik, akkor is tapintatosan. Nem vagyok túl jó tanuló, nem tudom rávenni magam, hogy olyat csináljak, amit nem szeretnék, de ha valami érdekel nagyon beletudom élni magam és nagy erőbedobással foglalkozni vele. :) Szabadidőmben többnyire filmeket/sorozatokat/animéket nézek, olvasok, játszom, zenét hallgatom illetve nyáron szeretek sokat sétálni ^^ Háth, elég összeszedetlen, de valami keretet ad arról, hogy milyen személyiség vagyok.


Külsőre nagydarab vagyok picit, közepesen hosszú-fura barna hajam van, barna szemem és átlagos ruhákban járok. Nem tudok mit írni külsőmről :D Azt mondták néhányan, hogy szép a szemem *-*


Ha tetszenek a leírtak és van kedved megírni kérlek írj, szívesen barátkozom/ismerkedem. :)


18 éves fiú vagyok és Kecskeméten lakom. Ha valaki nagyon távol lakik, nem tudom vállalni, hogy elutazom hozzá :( De különben szívesen elmegyek ha már jobban megismertük egymást és szeretnénk találkozni. Főleg lányokkal szeretnék ismerkedni, mert úgy érzem velük tudok önmagam lenni és megnyílni nekik. Fiúkkal nem jövök ki túl jól. :)



2014. dec. 20. 16:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, lánynak érzed magad? :D
2015. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!