Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy csak azért nem ír...

Lehet, hogy csak azért nem ír facebookon, mert személyesen szeretne megismerni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ismerősöm haverját, és megtetszett nagyon, de szerintem én is neki, mert míg ott voltunk hármasban, folyton mosolygott rám. Néhány nappal később bejelöltem facen ismerősnek, vissza is jelölt. Szoktam figyelni, és sosem látom fent chaten, úgyhogy valószínűleg ki van jelentkezve, mert azt látom, h lájkolni azért szokott néha. Ám pár napja aktív volt chaten és rám is írt. Órákat beszélgettünk, szóba hozta h találkozzunk, de konkrét időpontot nem mondott. Következő nap újra aktív volt kicsit chaten, de nem írt. Azóta eltelt pár nap és megint nem volt fent semmit. Egyébként nem szokott kitenni semmit, a profilképe is többéves már. Nagy eséllyel hamarosan találkozunk, mert lesz egy rendezvény amire mindketten hivatalosak vagyunk. Lehetséges hogy ezért nem ír, mert személyesen szeretne inkább megismerni?

20/L


2014. nov. 19. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy személyesen szeretne megismerni. Én is keresnék alkalmat személyes találkozásra, hiszen a fb meg cset nem elegendő a másik fél megismerésére.
2014. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva, biztos hogy így van. Lehet hogy ő nem része a mai gyökér facebookfiataloknak.
2014. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, de az is lehet, hogy mivel először ő írt, ezért azt várta volna, hogy te is írj neki. Attól, hogy nem aktív a chaten, még írhatsz neki.

Ha már megbeszéltétek, hogy találkoztok, akkor írhattál volna neki annyit, hogy konkrétan mikor, hol.

De ha közel van az a rendezvény, akkor azt még kivárhatod, aztán ott majd meglátod, hogy mi lesz.

2014. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele, de amikor azt írtad, hogy időpontot nem írt és másnap is fent volt, nekem olyan mintha kíváncsi lett volna, hogy mennyire érdekel téged a tali és hogy ráírsz-e miatta.

De mondom, lehet hogy hülyén értelmezek:'D

2014. nov. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!