Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka, hogy személyesen...

Mi az oka, hogy személyesen közeledik felém, de facebookon nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Egy fiúismerősöm az utóbbi időkben nagyon aranyos velem mikor találkozunk, mondhatjuk úgy is talán, hogy udvarol. :) Viszont mikor facebookon ráírok, akkor nem túl beszédes, nem tesz semmi szmájlit sem, ott úgy tűnik, mintha nem is érdekelném. Szoktam neki lájkolgatni is néha, de ő még soha nem lájkolt nekem semmit. Másoknak pedig láttam h lájkolgat. Nem vagyok egy nagy kocka és nem gondolom, h facebookon kellene ismerkednünk, de ez akkor is elég furcsa, nem? Mi lehet az oka ennek?

20/L


2014. okt. 1. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz ilyen baromságokkal:)
2014. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Öhm. A facebook semmit nem jelent. Gondolom nem ott éli az életét, ennek megfelelően nem fektet nagy hangsúlyt ra :) nyugi :)
2014. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Örülj már neki,hogy végre egy olyan ritka faj aki nem facebookon éli az életét/szerelmi életét. Ha fordítva lenne! Akkor lenne baj.

Ne foglalkozz ezzel.

2014. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha face to face mondjuk,hogy még udvarol is akkor nem mindegy mi van facen?

Miattad és a hozzád hasonlók miatt kerül majd Zuckerberg a pokolba.

2014. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék az ilyennek.

Nekem is van ilyen ismerősöm, csak arra használjuk azt a nyamvadt facebook-ot, hogy a találkát megbeszéljük. Meg ha itt beszélgetnétek többet, milyen téma lenne személyesen?

20L

2014. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!