Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Lányok, ti mit szólnátok, ha első randira a fiú színházba vinne titeket?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem, főleg a komédiákat. De valamiért a fiatalok körében annyira nem népszerű :/


Lányok, szerintetek jó program? vagy hülyeség és irány a Mcdonalds beszélgetni?



2014. dec. 18. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én örülnék neki szeretem a színházakat 1 éve voltam akkor is nagyon élveztem
2014. dec. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet, de sajnos valóban nem rajonganának érte sokan. A Mcdonalds sem valami jó ötlet. Inkább mozi és utána jöhet a gyors kaja. :)
2014. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem jó, mert nem lehet beszélgetni, első pár randin inkább ismerkedni szeretnék általában. Többedik randinak viszont tökéletes, én is szeretek színházba menni néha.
2014. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
azért nem csak ez a két lehetőség van. első randinak szerintem nem olyan jó ötlet, mert nem igazán lehet beszélgetni, felszabadultan viselkedni. később már jöhet esetleg.
2014. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baj ugyanaz, ami például a mozival vagy a vacsorázós étteremmel is.

Nem lehet beszélgetni (mozi, színház) és nem lehet intimitást kialakítani (mindháromra igaz).


Mire való egy randi az ismerkedés elején? Arra hogy minél hamarabb vonzódni kezdjen irántad a lány, arra hogy minél hamarabb megcsókold és arra, hogy minél hamarabb szexelj vele később. Aztán jöhet a tartós kapcsolat, ha te is akarod.


Ezért szerintem a legjobb randihelyek azok a beülős kávézók/bárok/kocsmák/pubok. Elmész a lánnyal, beültök 3-4 óra hosszára. Megisztok ennyi idő alatt mondjuk 2-2 pohár bort és egy jót beszélgettek, egymás mellett ülve. Közben finoman elkezdhetsz 1-2 óra után hozzá is érni, ezzel előkészítve a terepet a későbbi csókolózáshoz (már ha első randiról van szó).

2014. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szeretek színházba járni, de első randira olyan helyet illik és tanácsos választani, ahol a felek megismerhetik egymást. Nos, ez egy színházban, vagy moziban, eléggé lehetetlen, hiszen ott csendben ülsz és nézed az előadást/filmet.
2014. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

vidd el korcsolyázni minden városban van korcsolyapálya ha pedig nem tudtok akkor még viccesebb amikor egymásra estek :)


(mmondjuk személy szerint én fóbiás vagyok félek hogy elesek és levágják az újjam amikor átmennek rajta vagy úgy esek hogy valaki szájbavág vele és szétnyíllik a szám meg összevagdosnak ha véletlenül rám mennek vele)

2014. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Te jó isten utolsó! Ne nézz több horror filmet kérlek, sokat segíthet! :D
2014. dec. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Másfél óra csendben üldögélés, nincs ennél jobb..
2014. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szeeintem jo otlet:) en orulnek neki. csak az a gond kozben nem lehet beszelgetni..de attol ndm rossz
2014. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!