Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első szerelemről honnan tudom...

Első szerelemről honnan tudom hogy szerelem? És ha vége miért nem tudok más felé így érezni?

Figyelt kérdés
Három éves kapcsolat vége... képtelen vagyok tovább lépni de vele maradni is... L
2014. dec. 16. 21:04
 1/3 anonim válasza:

Elég bonyolult helyzet és nehéz válaszolni úgy, hogy nem ismerlek se téged, se a srácot, se a kapcsolatot, de tapasztalatból tudom, hogy ha ez az első szerelmed, akkor kicsit örökké szerelmes leszel belé. Akaratlanul is minden jövőbeli pasidat hozzá fogod hasonlítani és mikor magányos leszel, mindig ő jut majd eszedbe.


De ettől függetlenül valószínűleg már nem vagy belé szerelmes, csak három év alatt megszoktad, hogy az életed része, és most nehéz elszakadnod tőle, ami érthető is, mert most a lényed egy részétől készülsz megválni.


Erősnek kell lenned és továbblépni. Ha megfordul a fejedben, hogy szakíts, - pláne, ha az első apsidról van szó, - akkor szakíts is! Mert már csak a megszokás tart mellette illetve az, hogy nem tudod, miylen lenne mással és félsz a változástól, az újtól!

2014. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Erősnek lenni sem egyszerű, mert eddig ez volt az egyetlen dolog, amiben biztos voltam. És más hiába mond bármit... nem tudom viszonozni az érzéseit, megbántás a vége.
2014. dec. 16. 21:13
 3/3 anonim válasza:
Ismerős a helyzet, én is átestem ezen, és a srác még majdnem egy évig próbálkozott, aztán volt egy durva összeveszésünk és egy évig nem beszéltünk. Most kb fél éve emgint jóban vagyunk, és megint úgy érzem, hogy kicsit talán szerelmes vagyok belé. Szóval teljesen megértem a helyzeted :)
2014. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!