Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozóhelyen vannak normáli...

Madara89 kérdése:

Szórakozóhelyen vannak normális lányok is? Vagy csak parti rib. ok?

Figyelt kérdés
Akármerre járok szórakozóhelyekre mindig nagyon elutasítóak a nők a férfiakkal szemben de miért ?szerintem pont erre való az ilyen hely vagy csak velem van ez? odamentem múltkor egy lányhoz megpróbáltam beszélgetést kezdeményezni vele de ő csak ennyit mondott ne haragudj de nem ismerlek.Mire én fejben persze hogy nem ismersz azért jöttem ide hogy megismerjelek de tudta ő is persze hogy nem ismer. Furcsáltam is mivel egyik barátom se szórakozóhelyen ismerkedett meg nőjével ebből arra következtetek hogy a visszahúzódó lányok sokkal normálisabbak,de az ilyenek meg nem járnak sehova szóval lehetetlen megtalálni őket mivel esélyt sem adnak arra hogy megtaláljam őket.Ha tudnátok mondani valami jó helyet Miskolc és környékén ahova normális lányok járnak és nem az a parti rib..c azt nagyon megköszönném.A lényeg hogy legyen nagyon sok nő és lehetőségem legyen ismerkedni.
2014. dec. 14. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Úgyis meghalsz.
2014. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pesten az baj (sztem a legtobb nagyvarosban igy van) h inkabb nagyobb tarsasaggal mennek es veluk dumanalnak mozognak eggyut...
2014. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Am meg inkabb szerezz baratnot ;)
2014. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken a lányok 95%-a parti rib**c 4%-uk nem nagyon képes hosszútávú kapcsolatra mert hamar félrelép,1% ami talán jó lehet,ne pontozzatok le de nekem ez a tapasztalatom.Nem vagyok miskolci így nem tudok neked ottani konkrét helyeket mondani...igazából...nem is tudok sehol konkrét helyet ahol érdemes lenne ismerkedni.Buszmegállókba odamész egy lányhoz esetleg,vagy suliba,barátaid barátnéi esetleg.
2014. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!