Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha bevallotta mit is érez...

Ha bevallotta mit is érez irántam, mondhatom neki, hogy hiányzik?

Figyelt kérdés
Régóta nem láttam már a fiút... mit fog gondolni rólam? Milyen az ötlet?

2014. dec. 14. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondhatnád? Mond el neki hogy hiányzik, örülni fog neki.
2014. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha engedélyre vársz, akkor megadom :)

Komolyan, ha nem mondta volna, mert tudom én félénkebb, olyan, mint te. Akkor majd vergődtök másikra várva?

Esetleg többet is mondhatsz neki, ha szégyelled magad, hogy olyan szavakat kell kimondanod, hogy szeretlek, imádlak, hiányzol. Akkor éld át ezeket az érzéseket legbelül többször is. Később már könnyebben kitudod mondani másoknak is. És gondolj bele, könnyen lehet, hogy őt is ez nyomasztja?!

2014. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, de arra nem mondott semmit:/ mondjuk nem is az a fb-s típus... de általában mindig így van :( mire bátorságot szerzek, már nem mondanak rá semmit...
2014. dec. 15. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad sokat filózni :) Egy két különleges esetet leszámítva (pl házas stb) mindig mond el hogy mit érzel az illető iránt, legrosszabb ami történhet elutasít, de akkor meg jobb ha hamarabb kiderült és nem pazarlod rá az időd.
2014. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a gond, h nem merem, pedig ő már elmondta, h mit érez :))) tehàt nem baj, ha mostanában többx írok rá, mert egyik baràtnőm azt mondja, h az akk is nyomulás... szóval akk lehet írni neki, ha látom, h fenn van de nem ír? :)
2014. dec. 15. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nyugodtan írhatod azt is hogy hiányzik, mondom hogy csak örülne neki.
2014. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!