Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy nagyon tetszett valaki reménytelenül, csak ő járt a fejetekben, de megismertetek valaki mást és ő lett a párotok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik valaki és nem teszel lépéseket az ügyben, az a Te hibád egyes egyedül... innentől kezdve nincs értelme a kérdésnek. Biztos volt sok ilyen, mert volt sok lépni nem merő, gyáva ember eddig és lesz is még több.

A megoldás: lépj a kiszemelt személy felé ahelyett, hogy csak úgy feladnád. Nem a sült galambot kell várni. Igen, akkor is vonatkozik rád, ha történetesen nőnemű vagy és akkor is, ha férfi.

2014. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tettem lépéseket és világosan elmondta a srác, hogy ő nem akar tőlem semmit, pedig úgy viselkedett/viselkedik.

De csak rá tudok gondolni. Nyitok mások felé is, de nem jutok el randiig, mert másba vagyok belezúgva. Az lenne a legjobb, ha megismerkednék valakivel aki annyira megtetszene, hogy egy szempillantás alatt elfelejteném ezt a gyökeret és új életet kezdhetnék az új sráccal.


Kérdezem, van-e ilyen személyes tapasztalatotok? :)

2014. dec. 13. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Többször is. De én nő létemre mertem kezdeményezni, csak volt aki nem hagyta magát :/
2014. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2! Ha meg tudod tenni, ne találkozz vele többet, ne beszéljetek, ne nézegesd az adatlapját. Akkor lassan el fog múlni a szerelem, és könnyebben tudsz továbblépni. Ha egyértelműen elutasított, akkor ott nincs mit tenni, mert a további próbálkozásokkal csak magadat járatod le.

Szóval ha teheted szüntess meg vele minden kapcsolatot, legalább egy időre. Ha ezt nem tudod megtenni, mert mondjuk az osztálytársad, na akkor szarabb a helyzet... Akkor is igyekezz ne többet látni mint a suliban...

2014. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem egy suliba járunk, de egy nagyon jó barátom tesója, így havi párszor szoktunk találkozni... De tudom csökkenteni, ha pl. kivonom egy időre a bulikból meg nem megyek át hozzájuk.:)


Köszi a segítséget! :)

2014. dec. 14. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!