Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek mi a legfontosabb...

Fiúk! Nektek mi a legfontosabb egy nőben/lányban?

Figyelt kérdés

Fizikai és mentális szempotokat is kérnék, ha lehet, ne annyit, hogy "legyen jó a segge" :-D

Mennyire jön be nektek a jó kislány/vadóc/álmodozó

És mi az, ami meg tud benneteket fogni? Parfüm? Mosoly?

És az mi, amit legelőször néztek meg?



2014. dec. 12. 23:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A haja, az arca. A belsőről most nincs kedvem írni, mert az egy kicsit hosszabb lenne.
2014. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Legelőször az arcot nézem.. :)

Legyen jó kislány általában.. :) Legyenek álmai is.. :) Ha eggyütt vagyunk legyen bújós.. :D Az ágyban "vadóc" :P :D

Ami megfog a belső és a gyönyörű szempár :)

2014. dec. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Külsőleg nekem a legfontosabb az arc, van egyfajta típus amit ha meglátok egyszerűen eszemet vesztem annyira oda vagyok érte. Belsőleg, ha lehet legyen olyan humorérzéke mint nekem, intelligens, barátságos legyen.
2014. dec. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Külsőre nekem is az arc a legfontosabb, a mell szinte teljesen lényegtelen hogy mekkora, inkább fenék párti vagyok :D

Belsőre pedig az hogy ne hazudjon, nem játssza a "találd ki mi a bajom" játékot, ne hisztizzen (túl sokat :D) és a legeslegfontosabb hogy ne anyáskodjon felettem. Lehessen vele beszélgetni, komolyabb dolgokról is. De ugyan akkor legyen benne a hülyeségben is :D Amúgy egy szép mosollyal nagyon meg lehet engem fogni, parfümmel inkább csak akkor ha tetszik a lány.

25/F

2014. dec. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Mégiscsak volt benne "legyen jó a segge" :D

Azért köszönöm még a pinás embernek is

Szóval a legfontosabb az arc, haj, popsi, mell

Legyen kedves, megértő, humoros

Ezt szűrtem le ezekből

Még egyszer köszi mindenkinek!

2014. dec. 13. 09:48
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem pont nem a segg érdekel :D és nem is a mell :) hanem az arca, és a szemei. 18f :)
2014. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
13 as vagyok, keresgéltem egy kicsit, [link] na, ez a csaj tipikusan olyan hogy, ha meglátok egy hozzá hasonlót akkor hűha :D Orr, bőrszín árnyalata, szem, száj, egyszerűen gyönyörű :)
2014. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
E legeloszor az arcat nezem meg mert abbol sokminden kiderul. Termeszetesen erdekel a kulso is, de fontos hogy a lany kedves legyen, es vicces. Az hogy jo vagy rossz lany az ezek utan igazabol majdnem mindegy. Oh es birom ha egy lany ki meri mutatni az erzeseit, es kicsit tud kozvetlenebb lenni
2014. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!