Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek mi a legfontosabb...

Fiúk! Nektek mi a legfontosabb egy nőben/lányban?

Figyelt kérdés

Fizikai és mentális szempotokat is kérnék, ha lehet, ne annyit, hogy "legyen jó a segge" :-D

Mennyire jön be nektek a jó kislány/vadóc/álmodozó

És mi az, ami meg tud benneteket fogni? Parfüm? Mosoly?

És az mi, amit legelőször néztek meg?



2014. dec. 12. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Arcot nézem elsőre.


Alapvető intelligencia elvárt. Tanultság az lényegtelen.


Fizikairól meg órákat lehetne írni, olyan nő nem is létezik szóval fölösleges.:)

2014. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Belsőket helyezem előtrébe.Legyen kedves,aranyos,akire lehet számítani.Külsőre nincsenek elvárásaim (ne legyen 130 kg).
2014. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

INFJ, INFP, INTJ személyiségtípus.


Barátságos, toleráns, szeret fantáziálni, beéri velem, nem primitív a szexualitásban, van önuralma, tud jól főzni, értelmes, nem feminista...


Kinézetre egy-két dolog van csa ami az ideálom, de több nem. Sötét haj, sötét szem, arányos alkat, legyen mit fogni rajta, legyenek számottevő mellei, elvarázsoló tekintete. Ennyi.

2014. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :-)

Az utolsó leírásban szinte minden meg van, úgyhogy az jóóó (és ha kicsit feminista?)

Második: nem hiszem el, hogy csak ennyi :-D

Első: (ne kérdezd, miért haladtam fordítva) ha az arcom szép, és szerintem buta sem vagyok, akkor mi kell még, nem gond, hogy órákig tartb:-D

2014. dec. 13. 00:01
 5/18 anonim ***** válasza:
A pina.
2014. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Milyen személyíségtípusú a kérdező?
2014. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mr. Truth ***** válasza:
legyen őszinte... ennyi... :) bár ez túl nagy elvárás úgy vettem észre... de sajna engem nem lehet p*nával befolyásolni :(
2014. dec. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nincsenek nagy igényeim.Bőven beérem azon tulajdonságokkal amik legbelül emberré teszik az embert.Ha már kedves és minden nap áttudom ölelni/csókolni már az nekem megfelelne./2. válaszoló voltam/
2014. dec. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez ari :-)
2014. dec. 13. 00:39
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a kifinomult nőket, akik toleránsak, kedvesek, élénk fantáziájúak, családcentrikusak. Olykor lehet vadóc persze, de inkább a szeretkezésben. Az életben legyen helyén az esze, értékrendje (hűséges, megértő, elfogadó, alkalmazkodó), saját véleménye legyen, vállalja a tetteiért a felelősséget. Legyen benne gyermeki szenvedély és tűz, ne elégedetlenkedjen mindig magával. Nagyon fontos a hang, selymes, de nem nyivákoló magas hang. És az illata is, a természetes illata. Parfüm sem árt, abból édeskésebb, vagy citrusosabb friss illat. Mosolygödröcske iszonyat fütykösállító. Kerek fenék sem árt, és pici, vagy kisebb formás cicik.


Ahw, ez jól sikerült. :D

2014. dec. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!