Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kompenzálhatom a ronda fejem,...

Kompenzálhatom a ronda fejem, ha jó az alakom?

Figyelt kérdés
Oké, a mellem kicsi, azért pont nem fogom megműtettni magam, de a testem többi részével szerintem semmi probléma. Az arcomon viszont nem tudok változtatni, az úgy ocsmány ahogy van. A kérdés tehát az, hogy lehet-e kompenzálni egy undorító fejet jó alakkal. Persze nem csak a külső dönti el, hogy működhet-e, ezért tegyük fel, hogy belsőleg is minden okés. Csak az az arc...
2014. dec. 10. 18:27
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Sztem sem a külső számít, a benső értékek sokkal fontosabbak, engem pl százszorta inkább megfog egy nő humora mint a szépsége - ami amúgy elég relatív. A kis cici meg szintén teljesen rendben van. :)
2014. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Scav ***** válasza:
A kis mell nem gond, nálam előny. A jó test alap. Én se vagyok tökéletes, de edzek, hogy megfeleljek. De sajnos nálam komoly kapcsolatnál számít az arc. Azt minden nap látom. Nagyon komoly lelki összhang kell ahhoz, hogy egy számomra csúnya arcot elfogadjak :( Az az első, amit reggelente látni fogok, tehát nálam az arc az első, aztán a test. A feleségemet is így választottam. Szerencsére én is elég jó képű voltam neki, amikor ismerkedtünk. Azóta testre is gyúrunk, jobban szeretjük egymást, mint amikor megismerkedtünk. De az arc nálunk az első volt. Sajnálom, hogy negatív a hozzászólásom :(
2014. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
zacsi a fejre azt jó van
2014. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!