Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kompenzálhatom a ronda fejem,...

Kompenzálhatom a ronda fejem, ha jó az alakom?

Figyelt kérdés
Oké, a mellem kicsi, azért pont nem fogom megműtettni magam, de a testem többi részével szerintem semmi probléma. Az arcomon viszont nem tudok változtatni, az úgy ocsmány ahogy van. A kérdés tehát az, hogy lehet-e kompenzálni egy undorító fejet jó alakkal. Persze nem csak a külső dönti el, hogy működhet-e, ezért tegyük fel, hogy belsőleg is minden okés. Csak az az arc...
2014. dec. 10. 18:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#9 Nem, én már régen nem áltatom magam :D Szeretek tisztában lenni magammal és az adottságaimmal minden téren.

#10 Akkor kérlek áruld el, hogyan döntöd el, hogy kinek adsz esélyt és kinek nem?

2014. dec. 10. 18:51
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ronda, akkor kompenzál valamennyit, de komoly kapcsolatra hajtók esetén nem teljes mértékben. Alkalmiaknál max. megfordítanak.
2014. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Akkor komolya kapcsolatra nincs esélyem :S Alkalmi meg nagyon nem az én világom :D
2014. dec. 10. 19:11
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Kompenzátorral
2014. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nincs esély, csak ténylegesen jelenthet valamekkora hátrányt.
2014. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudnék válaszolni ha küldesz nekem képet magadról
2014. dec. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A fent leírtak alapján neked feltétlenül adnék esélyt. Nálam 3 hibátlan helyesírással leírt sor és a "belsőleg is minden okés" übereli az undorító fejet (amiről szerintem amúgy is csak te gondolod, hogy undorító).

(#10 voltam)

2014. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tuti valami ilyesmi arca van a kérdezőnek: [link] Inkább az önértékeléssel lehetnek ott gondok, mint az arcával. Amúgy még ő is felhozza, hogy kicsi a melle. :D Istenem! Hányszor mondjuk még el, hogy imádjuk a kis cickókat?
2014. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem, ezek közül egyikre se hasonlítok, ők abszolút szép nők
2014. dec. 10. 20:14
 20/23 anonim ***** válasza:
Tudod, sorozatosan meg szoktam lepődni azon, hogy külsőre teljesen korrekt nők szoktak panaszkodni arról, hogy mennyire elégedetlenek önmagukkal, a testükkel a mellükkel, az arcukkal, a lábukkal stb. Gőzöm sincs, milyen az arcod, nem is lényeges tulajdonképpen, de akinek nem jössz be így, kereken, teljes egészedben, az nem érdemel meg téged. Fogd fel így!
2014. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!