Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánynak mi imponál jobban?

Egy lánynak mi imponál jobban?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha a fiú nem egy unalmas személyiség hanem néha csinál állatságokat, meg ilyen dolgokat amikböl aztán jó sztorik vannak, vagy ilyen tipikus jó fiú, aki nem cirkuszol,meg mindig jól viselkedik, meg ilyenek, nem tudom jól megfogalmaztam-e a 2 tipust :)

2014. dec. 8. 22:27
 1/7 anonim válasza:
Nekem inkább az első
2014. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nálam a második, nem tudom, az első alatt mennyire értesz balhés helyzeteket, de akkor is második :D
2014. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányok is szeretik jólérezni magukat. Kellenek a hülye sztorik.
2014. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mik azok az állatságok, amiket csinál.
2014. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 magic csajszi ***** válasza:
2. :))) L
2014. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem kortól függ a fiatal cicusoknak biztos az első jobban bejön. De a érett nőknek valószínűleg a második, aki normális.
2014. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemugy értem hogy valaki aki egy szélhámos és mindig játsza az eszét meg ilyenek. Tud normálisan viselkedni , de néha mondjuk bepiál ozt születik pár sztori :'D vagy állatkodik néha.
2014. dec. 16. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!