Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy írjak rá egy fiúra, aki...

Hogy írjak rá egy fiúra, aki tetszik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de én másra is kíváncsi vagyok. Elősorban fiúk! Ti értékelitek, ha a lány kezdeményez? Falubeli a srác, sok helyről hallom, hogy nagyon rendes. Régóta tetszik, és rávettek, hogy írjak majd neki, de félek. Ráírok, beszélünk, aztán honnan tudjam, hogy felkeltettem az érdeklődését? Érdemes többször írnom, hogy ez leessen neki? Nem vagyok jártas a facebook-os ismerkedésben. Segítsetek! Írjatok véleményt, tapasztalatot! :) Előre is köszönöm!

17/L



2014. dec. 7. 22:36
 1/1 Magoran ***** válasza:

Én személy szerint értékelném, de ez egyénfüggő.

Ha ő kezdeményezi az x-edik beszélgetést, akkor már mondhatni érdeklődik irántad. Ja, és érdemes többször is próbálkozni, hogy érezze, ez nem csak egy egyszeri, "csak mert unatkoztam" beszélgetés volt. Ha van esze, a másodiknál már vágni fogja a történetet.

Fontos: ha úgy érzed, nem kapta el a beszélgetés fonalát, nem partner a beszélgetésben a sokadik alkalommal se, hagyd.

2014. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!