Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az sose jön össze...

Miért van az sose jön össze nekem senki?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok.Nem volt még kapcsolatom.

Rendes normális embernek tartom magam, nem vagyok az bulizos fajta.

Neten szoktam ismerkedni és már kezdem unni, hogy minden lánnyal akikkel találkozom lekoptat...Ezzel még nem lenne baj de ezt úgy, hogy a talinál jól érezük magunkat, kellemesen elbeszélgetünk, aztán utaná amit írok neki else olvassa, jönnek az idegesítő tő szavas válaszok stb.

Szóval marhára nem értem...Ennyire peches lennék?


5lány játszotta el ezt velem eddig.



2014. dec. 6. 17:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akkor valami mégiscsak történik a randin, ami miatt nem akarnak veled folytatást. Én is arra tippelnék, h külsőre nem jössz be nekik nagyon, jobbra számítottak, csalódottak és ezért hagy alább a lelkesedés, amiből csak annyit észlelsz, h hirtelen tőmondatokban válaszolnak.


Perzse, nem tudom, hogy nézel ki, ha gondolod, küldj privátban egy képet, korrekt módon véleményezem.

2014. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!