Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az sose jön össze...

Miért van az sose jön össze nekem senki?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok.Nem volt még kapcsolatom.

Rendes normális embernek tartom magam, nem vagyok az bulizos fajta.

Neten szoktam ismerkedni és már kezdem unni, hogy minden lánnyal akikkel találkozom lekoptat...Ezzel még nem lenne baj de ezt úgy, hogy a talinál jól érezük magunkat, kellemesen elbeszélgetünk, aztán utaná amit írok neki else olvassa, jönnek az idegesítő tő szavas válaszok stb.

Szóval marhára nem értem...Ennyire peches lennék?


5lány játszotta el ezt velem eddig.



2014. dec. 6. 17:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Remek, már írni se tudok...
2014. dec. 6. 17:36
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem szabad neten ismerkedni.
2014. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 To7ka ***** válasza:
67%
Valószínűleg túlságosan nyomulsz. Ha találsz egy hobbit, sportot, elfoglaltságod ami kitölti az időd, és minden 3. üzeneted küldöd csak el vagy 3. hívásod indítod, már jobban működhet az elején. Meg lehet túlságosan feszengsz, mivel nincs tapasztalatod, nem tudsz elég határozott lenni. Legyél simán jófej pár átlagos lánnyal, építs egy kis önbizalmat, és próbálkozz:) Ha csak nem ez a kérdés itt konkrétan egy próbálkozás.
2014. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha szemelyen ismerem meg es aztan koptat le?...
2014. dec. 6. 17:39
 5/11 A kérdező kommentje:

To7ka



Egyaltalan nem nyomulok.

Nem feszengek es hatarozott vagyok.

Minden eddigi talim tokeletes volt.legalabbis annak latszott..

Tele vagyok onbizalommal, es atlagos lannyokkal probalnek osszejonni.

2014. dec. 6. 17:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól, hogy nőd legyen.
2014. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj a kulsommel koszi...
2014. dec. 6. 17:47
 8/11 To7ka ***** válasza:
Oké oké nyugalom. :) Én csak az adott infó alapján reagáltam, ha eltalálom a problémát valószínűleg segített volna. Amellett még kitartok, hogy legyél (igen személyesen) jó fej pár lánnyal a közeledben. Vannak barátnőik, elvihetnek új társaságokba, vagy mesélnek rólad. Ez az általános reakció amit Te írtál, ha egy pasi túl sokat keresi a lányt. De persze rögtön megy a lepontozás:)
2014. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem keresem tulsokat.

Nem kellenek nekem uj tarsasagok, igy is bánt h keves idom van az igaz barataimra.

2014. dec. 6. 17:56
 10/11 A kérdező kommentje:
Johet még barkitol barmi eszrevetel otlet tanacs
2014. dec. 6. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!