Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 17 éves magyar fiú vagyok....

Egy 17 éves magyar fiú vagyok. Nem szerelmet keresek, csak egy korombeli kedves lányt, akinek elpanaszolhatnám a problémáimat és talán tanácsot is tudna adni. Volna időd velem beszélgetni?

Figyelt kérdés
De ha úgy van,én is remek hallgatóság vagyok,szóval én is meghallgatok akárkit,nagyon szivesen.Csak beszélgetni szeretnék! Lehetőleg Skype-on,de csak írni !! Volna valaki ? Akárki…

2014. dec. 6. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak lányt keresel akkor automatikusan arra gondol az ember, hogy többet is akarsz - in my opinion.

18/F

2014. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom :/ én tényleg nem szeretnék semmi többet,csak beszélgetni. Jó lenne egy ismeretlennek panaszkodni,és olyan helyzetben vagyok,amiről egy srácnak hiába panaszkodok,ugysem tud okosabbat mondani ... Volt egy lány barátom,akinek mindíg tudtam beszélni az ilyen dolgokról,de most összevesztünk,és egy kicsit egyedül érzem magam :(
2014. dec. 6. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Irj, ha szeretnel, de nincs skypom :) 15l
2014. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 17 lány vagyok és ha tényleg nem kapcsolatot keresel, akkor én szívesen beszélgetnék veled.:)
2014. dec. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem id irhatsz, de csak akkor ha beszélgetni akarsz.

15/l

2014. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bár már írták néhányan, lelkiszemetes posztra én is jelentkezek, szeretek csak úgy ni idegenekkel beszélgetni tét nélkül :) szóval ha gondolod, írj
2015. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hatos vagyok, s 15L, ha számít
2015. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked egy pszichomókus kéne inkább
2015. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!