Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A német lányok rondábbak mint...

A német lányok rondábbak mint a magyar lányok? Általában hogyan néz ki egy német lány?

Figyelt kérdés

A német nép ugyebár több népcsoportból áll:pl-bajorok,svábok,szászok stb..

Ezek közül mely német népcsoport lányai a "legszebbek"?

Általában hogyan néz ki egy német lány?

Tudnátok képet is linkelni?

Temperamentumra milyenek a németek?



2014. dec. 2. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek, a németek inkább szőkék így külsőleg.--> persz nem buták
2014. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindent elhiszel, amit olvasol?
2014. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kb. így néz ki egy német csaj: [link]
2014. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyis mind1, mert nem allna le mas nemzet fiaval.
2014. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

82 millióan laknak Németországban, ennek több mint a fele nő. Nyilván bő 40 millióból akad rengeteg szép és sok ronda is, nem lehet általánosítani.


Ez a magyarokra is igaz, imádom amikor azzal traktáljuk a külföldieket hogy a "magyar lányok a legszebbek". Van sok szép lány igen, de minden országban van.

2014. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nézd mit találtam! :)


[link]

2014. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

A német lányok között sokkal több a kövér. De a szépek, csinosak között is sok a kerekebb, míg ahhoz képest a magyar lányok vékonyabbak. Arcra hasonlóan szépek (vagy nem, kinek mi) mint a magyar lányok.


Rosszul öltözködnek és nem adnak igazán a nőiességükre. Amennyire Magyarországon népszerű a szoknya, tűsarkú, nőies színek, Németországban sajnos annyira inkább a bő ruhák (amik takarják a lányok feszes vonalait), a Converse tornacipők és az hogy a legtöbb lány totálisan uniszexen öltözködik, vagyis hogyha magamra venném a ruháikat, akkor nem néznének homokosnak.


Összességében a baj velük, hogy egyre inkább rajta vannak az elhízás útján (nyugaton a nők sokkal kontrolálatlanabbul esznek) és hogy nem csinálnak semmit a genetikai szépségükön túl, hogy tetszenek a férfiaknak (szép ruhák, smink ha kell, stb.).


A vonásaik sokkal világosabbak. Sokkal több a természetes szőke/vörös hajú, kék/zöld szemű, világos bőrű lány, mint Magyarországon. De azért nem minden német szőke, nehogy azt hidd.


Nagyon hamar a tudtodra adják, ha tetszel nekik, vagy ha nem tetszel, akkor azt is. Nem azt mondom hogy a lányok is úgy kezdeményeznek mint a fiúk, de ha tetszel, akkor sokat néznek, vagy a közeledbe jönnek hogy lehetőséget adjanak neked hogy odamenj hozzájuk. Ilyen szempontból bátrabbak és kevésbé kell velük zsákba macskát játszani.


22/F (apukám Münchenben dolgozik, én már összesen több mint fél évnyi időt töltöttem Németországban az életem során)

2014. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Itt egy német színésznő:

[link]

2014. dec. 2. 19:12
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

8:


Na alkatra valami ilyesmi a tipikus német lány! 10 lányból legalább 5-nek biztos ilyesmi alkata van.

Vannak vékonyak, karcsúak is csak kevesebben.

2014. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

EZ HOL KOVER?? Szerintem a testsuly meg a kulso annyira nem szamit ilyen teren, inkabb az ideologiak...

2014. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!