Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Komolyan gondolhatja a fiú...

Komolyan gondolhatja a fiú vagy csak szexszelni szeretne?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok?


Megismerkedtem egy fiúval egy buli helyen, akiről kiderült , hogy angol ... háát úgy voltam vele, hogy ugysem beszélünk és találkozunk ez után , miért ne?! ittunk együtt... aztán végül nem volt szex- de őszintén szólva csak azért mert nem egedtek fel a HOstelébe...


DE aztán nagyon édi volt, egész este fogta a kezem és bókolt , igazából egész szépnek tarthat mert egész este dicsért :D na mindegy, szóval haza kisért de taxival mentünk aztán ő ment a reptérre mert utazott tovább...


Utána azóta mindennap beszélünk , és már akk is kérdezte , h nem e akarok kimenni Manctesrebe ...mondtam neki akkor este h de persze találkoznék vele... erre a 2.üzijébe is megkérdezte, végül megbeszéltük, hogy januárban Londonban leszünk pár napot... mikor beszélünk facebookon (mindennap) nem emliti a szexet csak dicsér, hogy szép vagyok D olyan ari :D szerintetek?


2014. dec. 5. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Egyesült Királyságban mintegy 16 ezer lányt és nőt tartanak szexrabszolgasorban. Plusz egy ide vagy oda... It's spelled Manchester, by the way.
2014. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen mondatkörnyezetben a "szexszel" szó értelmetlen.

Nyilván azt is szeretne, de mi ezzel a baj? Komoly kapcsolat úgysem lenne belőle és te is csak egyéjszakásnak szántad.

Ti miken nem tudtok kombinálni, hihetetlen...

2014. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én komolyabbat szeretnék :) tök aranyos :)
2014. dec. 5. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, te magad írtad, hogy nem szeretnél komolyat!
2014. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de mostmár , hogy jobban megismertem ...teljesen más :)
2014. dec. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!