Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem ezt a hirtelen...

Nem értem ezt a hirtelen viselkedésváltozást a srác részéről, szerintetek mi a gond?

Figyelt kérdés
Megismertem neten keresztül egy srácot, akivel még nem találkoztunk élőben, mert kb 2 órára lakunk egymástól. Viszont telefonon meg skype-on is beszéltünk többször is és mindig keresett, flörtöltünk is meg felhozta, hogy találkozhatnánk. Már az elején mondta, hogy nemrég lépett ki egy kapcsolatból és lassan szeretne haladni, amit tudomásul vettem. Aztán hirtelen eltűnt pár napra, utána kiderült, hogy az exe írt szemét dolgokat. Ezután tökre megváltozott, kb nem is keres, kijelentette, hogy még nem áll készen a randizásra. Én mondtam neki, hogy semmi gáz, attól még beszélgethetünk barátilag. Viszont azóta egyáltalán nem is beszéltünk skype-on meg semmi, ha írok, akkor visszaír és ennyi. Mi változott? Új barátnője tuti nincs, a régivel ő szakított és nem csináltam semmi olyat, ami okot adott volna arra, hogy így megváltozzon. Nagyon rosszul esik, hogy ilyen, mert én szeretnék vele lenni és sok közös van bennünk. De tudom, hogy ez azt jelenti, hogy már nem érdeklem, csak nem értem, hogy mi a fő probléma.
2014. dec. 5. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az excsaja hülyítette be. Ha így történt, akkor sajnos még mindig szerelmes.
2014. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!