Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jelent ez valamit, ha egy...

Jelent ez valamit, ha egy lany igy viselkedik?

Figyelt kérdés
Ma kettesken setaltunk es beszelgettunk azzal a lannyal aki nagyon tetszik nekem, sztm en is tetszm neki. Seta kozben folyton beszelt, be nem allt a szaja, persze olyan temakrol ami mund a kettonket erint. Mit jelent, van ennek a fajta testbeszednek valami kulonisebb jelentese?

2014. dec. 5. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem testbeszéd.
2014. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy ne éld bele magad. Találkozzatok máskor is, ha úgy véled kedveli a társaságod elhívod randira, akkor pedig máris kiderül.
2014. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eloszor is ha elmegy veled kettesben setalni startbol gondolhatanad hogy bejossz neki en is csak olyannal megyek el setalni kettesben aki bejon es ha olyan temakrol beszelget ami mind kettotoket erint akkor szerintem vanjelentosege szerintem probalkozz be nala szerintem sikered lessz 17/L
2014. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan probalkozzak vagyis nem olyan reg osszevesztunk, azoya szerencsere sikerult kibekulnunk, es meg jobban tudunk beszelgetni mint azelott. Ha a szivemre hallgattam volna mar joval korabban megmondom amit erzek iranta csak nagyon felek ha elutasitana, mert tudom hogy akkor nagy valoszinuseggel ki fog lepni az eletembol :-??
2014. dec. 5. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!