Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi baja lehet...

Szerintetek mi baja lehet ennek a lánynak? Itt gyakorin kezdtünk el beszélni, aztán bejelöltem Facebookon, tegnap pedig taliztunk és jól is ment, de most úgy tűnik hogy van valami baja olyan fura, szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Tök jól ment a tali, már így elsőre is kézen fogva sétáltunk, és ő fogta meg először a kezem. Úgy látszott mint ha ő is szeretne tőlem valamit. Nagyon kedves volt és lehetett vele beszélgetni, de amikor hazaértem és elkezdtünk Facebookon beszélni olyan fura volt, mint ha nem is szeretne tőlem semmit, és 3 perc beszélgetés után le is lépett. Ma is ráírtam, megkérdeztem hogy mi baja volt tegnap este, olyan fura volt, és ő azt írta hogy nem volt semmi baja de ennek ellenére megint ugyanolyan furán írt és le is lépett megint gyorsan :( El nem rudom találni mi történhetett vele. Légyszives segítsetek, nagyon tanácstalan vagyok, szerintetek mi történhetett? :(

2014. dec. 4. 20:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja kimaradt én 15/f, a lány 15/L
2014. dec. 4. 20:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki élőben, csak nem meri megmondani. :-(
2014. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak egy válasz van, mégpedig: NŐK!
2014. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!