Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok többsége miért veszi...

A lányok többsége miért veszi rossz néven, ha megmondjuk nekik normálisan, hogy nem jól csinálnak valamit az ágyban?

Figyelt kérdés

Annak mindig hiszti vagy besértődés a vége.. Több lányt vizsgálva jutottam erre.. A legtöbb pl nem tudod jól orálozni, a másik fele meg deszka effektus..

S mikor megemlíti nekik jószándékkal az ember, hogy mindkettőnknek jó legyen, akkor jön a macera... S mondom mindezt úgy, hogy tudom én sem vagyok tökéletes...



2014. dec. 3. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem az összes.
2014. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tud jól orálozni? Azt lehet gyakorolni, senki nem születik mélytorkos tudással. Deszka effektus? Akkor meg minek kezdel velük? De ha nem néznéd le ennyire a nőket, akkor nem is szólnád meg őket ez miatt.
2014. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
a deszka effektust szerintem nem arra értette, hogy nincs melle/segge, hanem, hogy az ágyban úgy viselkedik mint egy deszka. tehát hogy csak úgy van és várja, hogy kezd vele valamit.
2015. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!