Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen lenne sok csaj?

Ilyen lenne sok csaj?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 2. 20:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Történetesen közel 50 rövidebb-hosszabb kapcsolatom volt. Nem azért, mert nagy nőcsábász voltam, hanem mert nem vagyok megalkuvó típus, és a (nekem) tökéletes nőt kerestem. Elhiheted, ezalatt beható ismereteket gyűjtöttem a nőkről. Hiszen őket akartam megszerezni, nem a szomszéd Pistikétől gyűjtöttem tehát az információt.

Tény, hogy a látszat a ti elméleteteket támasztja alá, a valóság azonban összetettebb. Az a fszszopó ugyanis, aki átbssza, kihasználja a nőket, ismeri is őket. Azért tud túljárni az eszükön, ezért tudja kihasználni őket. Tudja, mik a gyengéik, s ezáltal a közelükbe tud férkőzni. Fel tudja csípni őket, és ejteni tudja, amikor úgy ítéli meg, hogy már nem gyümölcsöző számára a kapcsolat.

Tehát nem elméleteket gyárt, hogy neki miért nem sikerül, hanem úgy intézi, hogy sikerüljön.

Stimmt?

2014. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem értem miért menő ez a viselkedés,gondolom magadra ismertél.Én annyira nem lennék büszke arra,hogy 50 kapcsolatom volt...
2014. dec. 5. 11:02
 23/28 anonim ***** válasza:

Na emberek komoly erkölcsi dilemmába ütköztünk...legyünk mind erkölcstelen f@ssz0p0k vagy próbáljunk normálisan hozzáállni a dologhoz aminek persze evidens, hogy kudarc lesz a vége. Tudjátok nem akarok mindig mindenhol bűnbakot keresni de aki hagyja hülyén átveretni magát kvázi maga is hülye lesz(lehet lepontozni). Másfelől ez akkor sem segít azon a szegény srácon aki tényleg szívből lélekből keresi a nagybetűs szerelmet...szerintem pont lefogja tojni, hogy "hé nyugi nem te vagy a hibás hanem a csaj..." Ettől még magányos lesz és beteges...hát hányszor éltem át magam is.

Mondom nem izgat...pontozzatok le csajok/pasik ha akartok de az összes lánnyal akivel a sors szele megismertetett egy önző, MTV-n nevelkedett p1csa volt akinek a "nekem a lélek és az igaz szerelem blbabla" csak elméleti síkon létezett...

Ez is egyfajta statisztika nem?

2014. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Felszínes világban élünk...sajnos.
2014. dec. 5. 14:29
 25/28 anonim ***** válasza:
A vallásos lányok még normálisak amúgy...komolyan mondom most semmi perverzió nincs bennem meg ilyenek hanem egész egyszerűen ez a tapasztalatom. Ott még nem mind gyökér...
2014. dec. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Inkább aki nem nagyvárosi...
2014. dec. 5. 14:39
 27/28 anonim ***** válasza:

Hát nézd én speciel nem nagyvárosban lakom(igaz nem is egy faluban) de a helyzet is rémes hát amikor egyetemre mentem ott meg kifejezetten botrányos volt a felhozatal.

Persze a feministák szólhatnak ez ellen de ahol a vallást komolyan veszik és úgy is nevelték a lányt azoknál láttam csak igazán szépet és tisztát.

Mondom ezt úgy, hogy jó magam nem vagyok vallásos...csak ez a tapasztalat.

2014. dec. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nincsenek célok,régen nem volt mindenki ilyen elfajzott...egyre inkább az ösztön érvényesül.Talán ezért más még,aki vallásos.
2014. dec. 5. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!