Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen lenne sok csaj?

Ilyen lenne sok csaj?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 2. 20:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Hát elég sok ilyen,én például még soha életemben nem találkoztam egy kivétellel sem...

23/F

2014. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
én igen, de a kivételek zakkantak...pl depis, vagy antiszoc vagy ilyesmi :S
2014. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

T. tegnap 21:15-es válaszadó!


Háháááá :-DDDD de igaz !!! :-DDDDDD

2014. dec. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem :) Persze sokat kell kutatni olyan után aki még nem foglalt közülük.
2014. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%
Igen pont ilyen az összes....k##va az összes. Nem rinyálok, csak a tényeket közlöm. Köszöntem...
2014. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%
Akik sikertelenek a csajok körében, azoknak kell valami kibúvó. Akik sikeresek, érdekes módon nem gyártanak ilyen balgatag elméleteket.
2014. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Jah mert az előző csak tudja...tegyük fel, hogy igaz amit írsz és te magad nagy nőcsábász vagy és van olyan aki meg nem az. Akkor te miért vagy olyan? És az aki nem jó benne és nem is lesz soha jó az miért nem jó benne?

Ez nem választás kérdése de ha meg nem az akkor jobb ha kussolsz mert az élet igazságtalan és neked jó lapok jöttek ki....örülj ennek.

Egyébként nem hiszem, hogy lenne...az összes csaj akivlel találkoztam k@+va volt...ez van.

Lehet, hogy valahol rohadt messze léteznek normálisak is de ha 1000 csaj gy rohadt ribi akkor az jelent valamit nem? És nem azt , hogy rossz helyen lakom...

2014. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy sok köze lenne a sikerességednek a kérdéshez...
2014. dec. 4. 20:17
 19/28 anonim ***** válasza:
Valóban kicsit elkalandoztam bocsánat érte. Csak bosszant ha valaki az őszinte kritikát megfordítja és hülyeséget hoz ki belőle. Arra akartam kilyukadni, hogy ezek a kritikák nem a csajozós sikerességen/sikertelenségen múlnak.
2014. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2014. dec. 4. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!