Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyaraláskor többmindenkinek...

Nyaraláskor többmindenkinek tetszem, miért?

Figyelt kérdés

Tudom, bután hangzik, de a következő történt:

Mostanában elég zűrös korszakomat élem, nagyon negatív voltam, majdnem pánikbeteg, egyszóval meglátszott rajtam.

Akárhogy igyekeztem összekapni magamat, nem tudtam javítani a dolgokon, és a többiek is érezték rajtam. A fiúk nem közeledtek felém, alig néztek, nem tudtam beszélgetni velük, stb.

Aztán a nyáron volt, hogy elmentünk nyaralni a családdal, és ott teljesen felszabadultam. Elfelejtettem a gondokat, és láttam, hogy a fiúk közül rengetegen néztek.

A hétvégén megint voltunk nyaralni, és az egyik rokonom, aki ott volt velem, nem győzte mondani, hogy mennyien utánam fordultak, néztek, sőt, ahol szálltunk ott az egyik magasabb pozíciójú ember még kedveskedett is nekem.

Ha itthon vagyok, a gondjaimmal, akkor kb. sose történik ilyen velem, sőt!

Ennyit számít a kisugárzás? Eddig végig csúnyának hittem magamat, valahogy a baráti társaságomnál is azt éreztem, hogy csúnyának látnak, mostmeg ez.

Annyi a titka, hogy jól érzem magam?


2014. nov. 30. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
nyaralni ősszel pls?
2014. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen :) Ha vidám vagy jobb! :)
2014. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, rengeteget számít, hogy te mit gondolsz magadról.

Bár én azért néztem meg a kérdésedet, mert úgy olvastam, hogy "Nyaláskor....", de ennek ellenére azt tudom mondani, hogy amit gondolsz magadról, az vagy!

2014. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha épp testben épp lélek akkor ezt a külvilág is észre veszi.Igen ennyire számít kisugárzás ,h belül minden rendben legyen.
2014. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Többnyire ennyi a titka. Ezért van csinos barátnője a torz arccal született (huszon éves) kollégámnak, míg a 36 éves jóképűnek nincs.
2014. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!