Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak számomra visszataszító...

Csak számomra visszataszító az, ha egy férfinak sok (szexuális) kapcsolata volt már?

Figyelt kérdés

A közelmúltban megismerkedtem egy 25 éves sráccal, aki, bár első blikkre szimpatikus volt, mint kiderült, már kb 15 nővel lefeküdt. Ez lehet, hogy nem egy olyan óriási szám az átlaghoz képest (nem tudom mi tekinthető átlagosnak), viszont én nem olyan vagyok. Éppen ezért az én szememben értékét vesztette a srác és nem tudok azóta nem arra gondolni vele kapcsolatban, hogy csak egy lettem volna neki a sok közül. Szóval nem is ő értéktelenedett el ettől, hanem én (illetve az, aki adott "pillanatban" mellette van).


Tudom, hogy manapság a mi kultúránkban elfogadott a párkapcsolat nélküli szex, de attól még az én szememben ez nem lesz "jó". Most kicsit félek, hogy emiatt talán nem is fogok magamnak párt találni, mert talán már nincs is olyan férfi a korosztályomban (aki jól is néz ki), akinek ne lett volna legalább ennyi szexuális partnere.


2014. nov. 30. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem is zavar mert nem tartozom közéjük. Különben a 15 még nem is sok, a 25 éves lányok többsége már jóóóval több mint 15 pasin túl van.
2014. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt rosszul tudod 1-es.
2014. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Számomra is visszataszító, azt jelenti, hogy annyit is értek neki a lányok akikkel volt.
2014. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj, ő ilyen és kész.

30 évesen a 9 remélem nem túl sok.

2014. nov. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy én a másik végletbe tartozom a magam eddigi 2 kapcsolatával, amiben szex is volt (25 éves vagyok és nem a férfiak érdeklődésének hiánya miatt nem nagyobb ez a szám). Ezért nem is ugyanezt várom el, mert valószínűleg nem is lenne normális. De azért 5nél több az én szememben már sok. Főleg azt nézve, hogy nyilván nem tartós kapcsolatokról beszélünk...
2014. nov. 30. 14:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem kell a bizalom,és a szeretet,szerelem,kötődés ahhoz hogy valakivel lefeküdjek,mivel annak szeretnék örömet okozni akit ismerek,és szeretek,nem egy idegen nőnek,aki előtt valszeg gátlásos is lennék emiatt.

Nem tudom mi a korosztályod,nekem a 20+

Egy kapcsolatom volt idáig,az sem tartott 1 hónapnál tovább.Nem találok olyan lányt,akivel összeillenénk.Próbálgatni pedig nem fogom senkivel a dolgot,mert egy életre szeretnék párt találni,így is sok idő mire megismersz valakit teljesen.

2014. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Külön világ vagytok, ennyi. Neked ez "sok" (nem értem miért fontos ez, de biztos), akkor neked nem ő való. De jobb is ha nem erőltetitek, neki sem lenne jó egy előítéletes prűd nő. Szóval mindketten keressetek magatokhoz valót és ennyi.

(én meg azt tisztelem aki mer úgy élni ahogy neki tetszik, függetlenül mások véleményétől)

2014. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát most mondok valamit. Van egy ismerősöm, elmondása szerint nagyon sok lánnyal volt már (számszerűsítette is, de ebbe most ne menjünk bele).

Igazi Casanova a srác ilyen szempontból, de megtartani nem tudja a nőket. Komoly kapcsolta is szerinte csak egy dolog miatt működhet vagy nem működhet, és ez a szex. Pedig ettől jóval több dologtól függ, de ezt ő nem látja be.


Én 26 éves vagyok, életemben egyszer voltam nővel. Egy buli után összebújtam egy nővel, de már megbántam. Hogy miért? Elmentem, de nem éreztem többet, mint egy sima önkielégítésnél. Több van azért a szerelmeskedésbe, mint egy sima maszturbáció, és hát érzelmek nélkül nekem ez nem volt több, mintha rá rántottam volna. Ez kb. 2 éve volt, és megfogadtam, amúgy nem érzek valaki iránt valami pluszt, nem szexelek vele.

2014. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*amíg nem érzek
2014. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is sok csajjal volt előttem, volt pár komoly, és volt sok-sok alkalmi. Nem mondom, hogy nem fura a gondolat, de nem érdekel :) Engem szeret, velem van, szerelmes vagyok belé.


22/L

2014. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!