Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne itt értelmesebb lány,...

Lenne itt értelmesebb lány, aki ismerkedne? Most vagyok itt elöször, gondoltam megpróbálom itt az ismerkedést.

Figyelt kérdés

Én 17/f. Tolna megyében élek, Simontornyán, Nagyon szeretek barátkozni,beszélgetni, imádok sportolni, futni és focizni, igazából mostanában nagyon egyedül érzem magam, jó lenne ha valakivel komolyabban is időt tölthetnék!

Gépszerelőként tanulok. Szabadidőmben barátaimmal szoktam időt tölteni.

A külsömről: Szőkésbarna haj, világos kék szem, 184 cm, viszonylag sportos alkat.

A belsőmről pedig: Őszinte,kedves,odafigyelő,szerény,komoly,vicces.

:) Remélem elsőnek ez is megfelel. :)


2014. nov. 29. 11:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20 Dehogynem sikerült. :) Szeretnéd, hogy reagáljak a többire is?


Csupán rámutattam, hogy azért nézz egy csöppet magadba is, ha már ilyen szépeket mondasz. :)

2014. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
28%

Mivel az ismerkedés kategóriába írtál szerintem ezzel semmi gond nincs.


Néhány lecsúszött embert, aki a gép előtt izgul, őket max idegesíti, de tudod, a kutya ugat, a karaván halad. :D

2014. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 fahéjas Alien ***** válasza:

Köszönöm nem kérek életvezetési tanácsokat, pláne nem pesszimista, negatív látókörű emberektől.

Amit írtam hosszabban az a kérdezőnek szólt, nem értem miért érzed úgy, hogy rólad szól a kérdés. A rövid neked címzett megjegyzésem, meg továbbra is él, mert mást nem tudok reagálni rád. - de látom a két sort sem sikerült megérteni, de mindegy én mondom, hogy nem baj.


Pont, itt lezártam, mert nem érdekel a személyeskedés. - és apropó nagy hibában élsz, ha azt hiszed, mert van kint egy fiktív név, már azt hiszem, hogy ez realizálható. Szóval eme részlet információ teljesen lényegtelen.

2014. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Azért neked is puszi a pocidra, hogy komment alapján ítélsz.

Igen, zavar, hogy ez már a kétezredik ismerkedős kérdés. nem, pont leszarom, milyen a körítés. És, ó, nem, nem vagyok pesszimista, negatív látókörű ember.

Meg tudnálak találni én is, amikor épp nem szívhez szóló hegyi beszédet kommentelsz valami alá. Kapj az agyadhoz. Nem értünk egyet na és? Nem kell beszólni, hülyeségeket képzelni meg pláne nem.

2014. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!