Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne itt értelmesebb lány,...

Lenne itt értelmesebb lány, aki ismerkedne? Most vagyok itt elöször, gondoltam megpróbálom itt az ismerkedést.

Figyelt kérdés

Én 17/f. Tolna megyében élek, Simontornyán, Nagyon szeretek barátkozni,beszélgetni, imádok sportolni, futni és focizni, igazából mostanában nagyon egyedül érzem magam, jó lenne ha valakivel komolyabban is időt tölthetnék!

Gépszerelőként tanulok. Szabadidőmben barátaimmal szoktam időt tölteni.

A külsömről: Szőkésbarna haj, világos kék szem, 184 cm, viszonylag sportos alkat.

A belsőmről pedig: Őszinte,kedves,odafigyelő,szerény,komoly,vicces.

:) Remélem elsőnek ez is megfelel. :)


2014. nov. 29. 11:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod törölni. És hiába kérsz bocsánatot - inkább csak ügyelj rá, hogy ne forduljon elő többször.
2014. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező értette a célzásom:D

Ne b_sszad már úgy le,elmegy a kedve már az elején:D

2014. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szoktatom a körülményekhez. :D

Szegény szerencsétlen még nem tudja, merre fúj a szél itten.

(Amúgy is, miről beszélsz, kedvesrendes voltam. Kezdhettem volna kapásból azzal is, hogy húzzon a rákba és jelentem a kérdést.)

2014. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ball lábbal keltél fel ma,úgy érzem:)

Hát elég szigorú voltál:)

Na mindegy a lényeg az,hogy itt nem kell mindent komolyan venni kérdező:D

2014. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%

#14 D: Bszki, észre sem veszem, ha szigorú vagyok.

Mi lesz így velem öregkoromra? Morcos vén kecske leszek, akit senki sem szeret? D:

2014. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
:DDD igen egy elkeseredett öreg kecske leszel aki azt mondja,.."beeezzeg a mi időnkbe nem így volt!akkor meg a gyikon nem voltak ismerkedős kérdések!de annál több s_ggnyalós,b_szós,sz_pós":DDDD
2014. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz ez egy igen reális jövőkép. Majd az unokáiknak mesélünk a GyKról, az MSNről, a MyVipről, iWiWről, MySpaceről...:D Lehet, addig a Facebook is bebukik.
2014. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 fahéjas Alien ***** válasza:

Szerintem a kérdező teljesen normálisan fogalmazott. Az első ismerkedős kérdés, amire azt tudom mondani szimpatikus a leírtak és a reakció alapján az illető... Kedves kérdező! Ne foglalkozz a helyi megmondó emberekkel, akik azt hiszik, hogy ők itt a mindenhatók, mindentudók. Nem hiszem, hogy egy idegen, névtelen felhasználónak kéne megmondania ki/mit írhat ki az oldalra, pláne olyan esetnél, ami bőven lefedi a jóízlés határait.

Itt sok a bekeseredett, rosszindulatú, sikertelen egyén, ne foglalkozz velük.

Sokan azért nem szeretik az ismerkedés kérdéseket, mert kismillió van belőlük az oldalon, semmitmondó jelleggel, meg régebben ez a kategória nem élt, de mivel kibővültek az igények, már van. Ennyi és pont.


Viszont ne érts félre, én sem igazán ismerkedek itt és idősebb is vagyok nálad és közel sem lakom. - csak szerettem volna pár jó szót szólni.

2014. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18 Nicsak, ki beszél...

Mondd, az Alien a kereszt vagy vezetékneved?

2014. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 fahéjas Alien ***** válasza:
Látom a lényeget nem sikerült kiragadni, semmi baj (:
2014. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!