Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy nézek ki...

Szerintetek hogy nézek ki lányok? 21/F

Figyelt kérdés

Kicsit önbizalomhiányos vagyok..:/ Ami zavar h kicsit ferde az orrom, és kissé csókos szám van:D


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. nov. 25. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nézel ki rosszul, csak valamiért fiatalabbnak nézel ki. Biztos az idővel majd megváltozik. Meg amúgy kicsit látszik rajtad az önbizalomhiány. De ne aggódj, semmi baj nincs veled


18/L

2014. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Normális hajjal jól néznél ki. Amúgy meg nincs gond se az orroddal se a száddal.

23/l

2014. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm. Milyen hajra gondoltál?:) Mindig elmegyek fodrászhoz de sose tudtam normális hajstílust mondani, hogy hogy legyen..
2014. nov. 25. 13:41
 4/22 anonim ***** válasza:
5 perce láttam a képed, amikor állítólag a haverod írta ki a kérdést... gondolom te voltál az akkor is. teljesen átlagosan nézel ki, nem vagy rossz bőr
2014. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben vagy, igen, kicsit ferde az orros, de ez egyáltalán nem baj. A hajad "túl rendes", nem tudom, magától ilyen-e, vagy zselézed, de jobb lenne kicsit kócosabban. Nem bántani akarlak, de a beállított hajjal,a mély kivágású pólóval nekem kicsit "nőies" vagy. Tényleg nem sértésnek szánom, azt hiszem, mostanában divat a fiúknál, hogy tapadós, nagy kivágású pólókat viselnek, hasonló hajjal. De nekem pl abszolút az öltönyös képeden tetszel legjobban, ott kifejezetten vonzó férfinak tűnsz. Próbálj meg pasiasabb cuccokat hordani, és kicsit ziláld össze a hajad. Az arcod teljesen jó, mondom, szerintem kifejezetten helyes!
2014. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Cuki :)


23L

2014. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Na..már megint te? :) Na akkor én voltam a 8-as amott.

Nincs okod önbizalomhiányosnak lenni.Kicsit összekapod magad..kicsit megnöveszted a hajad..és a lényeg :)istenem én biztos beteg vagyok mert a bőrkabisokra bukom :) Szóval szerezz már be egyet.

2014. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
oké vagy, kár az önbizalomhiányért... ilyen vagyok ilyennek fogadjanak el, amin lehet változtatni, azon változtatok, ahogy jónak tűnik, amin nem, azon nem -szóval ilyesmiket kéne tudatosítani, és az jó hatású - bátorság!
2014. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

szerintem úgy nézel ki mint egy meleg srác :)


21/L

2014. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem jössz be,de ez ne érdekeljen:)
2014. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!