Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejönne egy diplomata pasi?...

Bejönne egy diplomata pasi? én diplomata akarok lenni igaz csak 14 vagyok de büntető joghatóság alóli mentesség van picit bűnöznék gyorshajtás, háremem lenne meg ilyenek ez bejönne?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 21:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

Ki mondta neked, hogy a diplomatáknak mentességük van a büntető joghatóság alól?Ez ugyanis nem így van, foglalkozástól függetlenül minden állampolgárra egyaránt ugyanazok a törvények vonatkoznak.

A másik dolog, hogy ha háremet akarsz, akkor a kérdésed teljesen felesleges.Szerinted melyik lány akar egy lenni a sok közül egy háremben?Ez nem az ottomán birodalom.


Egyébként eltelik egy-két év, és ha normálisan fejlődsz szellemileg, akkor addigra csak röhögni fogsz ezen az egészen.Ettől függetlenül nyugodtan lehetsz diplomata.

2014. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
hú én egyszer úgy beb**am g**c ááá xd lol megittam 1 egész doboz almás sört aztán úgy versenyeztem a gépen alig birtam kimenni majd behugyoztam úgy berugtam xd
2014. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
roszul tod 11 gugli a baraátod wiki a barát nöd
2014. nov. 23. 21:32
 14/22 anonim ***** válasza:
Te egy korty likőrtől berúgsz :D?
2014. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ti most tényleg komolyan veszitek ezt a kérdést?
2014. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
miniszterelnök legyél inkább. megérdemelné ez az ország hogy te legyél a miniszterelnök.
2014. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
Orbán Viktor helyretette az országot, megmentette a devizahiteleseket, hajrá Viktor, az isten küldte nekünk Orbán Viktort!
2014. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Sokat kell még ahhoz tenned.. Az egyetemen majd megtörök kicsit a lelked,ha ekkora az arcod,ezt garantálom ;)
2014. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Éljen Orbán Isten! Hála neked megmentőnk! Mindenki jobban él, több fizetés, rezsicsökkentés. Többet nem is kérünk urunk!
2014. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A diplomatáknak kell tudniuk helyesen írni :(
2014. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!