Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúként miért nem ír rám...

Fiúként miért nem ír rám egyetlen lány sem, ha felteszem a kérdést hogy ismerkedne-e velem valaki?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, szeretnék itt gyk-n ismerkedni, de miért nem ír rám senki sem? Miért nem adnak nekem esélyt?
2014. nov. 23. 21:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
en azt bírom mikor egy, vagy komplexebb 2, ritkán 3 szavas mondatokkal válaszol/kérdez privátban. én unalmas társ vagyok, mert fél-3 óra alatt anyit tudok kihúzni belőle hogy hány éves, meg melyik megyében lakik. aztán lepattan mint a zománc. ritkán kér képet megnézi, küld ő is, még küld egy mosolyt azt heló.
2014. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10

Megértem álláspontodat és ezt én is így gondolom.

Az a baj, hogy akik normálisak voltak eddig azok az ország másik felében élnek és ezért is fejeződött be az ismerkedés.

Nem hinném, hogy a bunkósággal el lehet érni valamit is.

Lehet, hogy beválik, de az már nem te leszel.

Az a helyzet, ha ismerkedni akarok akkor nem gondolok rossz dolgokra, az itteni nők egy része meg rögtön veszélyt éreznek egy kis közeledéstől, pedig alighanem ez is része az ismerkedésnek.

Sokat lehetne filózni a miérteken, de nem érdemes mert akkor megint csak erőt és időt vesznek el az embertől az ilyen dolgok.


#11

Ezek nekem is tetszenek :D

Sok ilyennel találkoztam itt.

Mi lenne az ilyennel, ha személyesen beszélnél? Akkor csak több szót nyögne ki.

Ezért szoktam szorgalmazni a személyes találkozót, mert akkor derül ki igazán, hogy kivel is állok szembe, de ezt kevesen merik meglépni.

Kényelmesebb egy smile-t írni, mint élőben mosolyogni.


#7 voltam

2014. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12: Én az ország széléről is esélyt adtam volna pl. olyannak is, aki Pesten lakott, legalább egy találkozás erejéig. Az elutasítók között is volt mindenféle, pl. hogy most már túl sokat tudok róla, meg ezerféle hazugság, de a többség szimplán lelépett, sokan szó nélkül. Aki vagyok, az senkinek sem kell, hát akkor leszek az, aki nem voltam eddig. Másrészt meg az én szememben az is bunkóság, hogy ha valakivel jól elbeszélgetünk, akkor egyik napról a másikra nyomtalanul eltűnik, és még esélyt sem ad arra, hogy legalább tisztázhassuk a dolgokat. Nyilván van veszély az ismerkedésben, de ha így állunk a dolgokhoz, akkor az utcára való kimerészkedésben is van veszély, mert bármikor elüthetnek. Másrészt meg aki kicsit is megismert engem, és esetleg hónapokig leveleztünk, annak nem hiszem, hogy félnie kellett volna tőlem. Azért is próbáltam szorgalmazni a személyes találkozást, hogy valahová alakuljanak a dolgok, de semmi értelme, és ez nagyon kiábrándító.
2014. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, még életemben nem irtam ki olyan kérdést hogy "ki ismerkedne velem?", ellenben én szoktam válaszolni az olyan kérdésekre hogy "lányok! valaki beszélgetni"... viszont nem egyszer tapasztaltam, hogy a fiú sem ir vissza (és nem gondolnám, hogy azért mert privát-áradatot kaptak volna) :D

de szerintem a lényeg az hogy nem kéne erőltetni ezeket az ismerkedős kérdéseket... véleményem szerint sokkal jobb, ha úgy irsz rá valakire, ha látod a válaszát és az alapján szimpatikus, igy akkor már legalább van valami közös témátok is ;)

18/L

2014. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
látom összegyűltek itt azok a srácok akiket lekoptattak csúnyán. bánhatják is a buta libák, mert tök értelmes embereket ismerhettek volna meg, de azt mondom srácok hogy ne bánjuk, nekik kellene inkább.nem mondom, egy próbát megér, ne mondjátok hogy időpocsékolás volt, mert mostmár van véleményünk róluk. ha következőleg kikapsz egy ilyet legalább tudod milyen ,s hamarabb eldöntheted mint ő, hogy lekopsz szó nélkül.:D egyépként abosszúskodás sem vezet jóra. az a lényeg hogy olyat sose bánjatok amit megtettetek, csak azt lehet bánni amit megtehettél volna, de nem tetted, s elhalasztottál egy lehetőséget. vagy ne is bánd, csak tanulj belőle. így vagyunk most azok, akik vagyunk.
2014. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15: Sok értelmes srác jár ide, nekem is sikerült már többükkel beszélnem, és egyáltalán nem tűnnek sem unalmasnak, sem aluliskolázottnak. Olykor meg is fogalmazódik bennem, hogyha egész jól el tudok velük társalogni napokon/heteken/... keresztül a Transformerstől kezdve a makroökonómián át az időjárásig szinte mindenről, akkor egy nőnek miért nem sikerülhet ugyanez. Pedig csupán egyszerű beszélgetésről van szó, nem házasságkötésről...
2014. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
na ugye.meglátásom szerint a probléma az ,hogy általában olyan személyekkel beszélgetünk itt, akikkel nincsenek közös ismerőseink, akiket kibeszélhetnénk. a férfit találékonyságából adódóan ez nem gátolja a beszélgetésben.ha egyszer találnák egy személyt akit ismerek és a hölgy is, majd ő nekiálna mondókájának vele kapcsolatban, nekem csak annyit kellene irkálni hogy: ja,tökre, esetleg egy "tényleg?" és én lennék az ász.de erre nincs esély ,max ha egy celebet feldobnák témába, csak nem nézek tv-t. a politika meg nem köti le őket.
2014. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Srácokkal beszélgetve sincs egy közös ismerősünk sem, sőt, van hogy még közös érdeklődési körök sem nagyon akadnak, mégis ha két teljesen normális, egészséges, hetero férfi beszél egymással, abból is tudnak létesíteni egész jó dialógusokat, mert mindkét partnert érdekli a másik hobbija, munkája, véleménye stb. Akkor vajon a GYK-s leányzók miért tűnnek el 2-3 üzenetváltás után? :))) Bizony-bizony, felettébb érdekes felvetés, igaz? Kíváncsi lennék, hogy ilyenkor a femináci nőnemű okoskodók milyen vadonatúj elmélettel rukkolnak elő.
2014. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igazából azt vártam ettől a kérdéstől, hogy hátha rám ír néhány lány, de eddig csak egy írt, vele sem volt hosszú életű a beszélgetés. Ha már ennyi srác összegyűlt a kérdésem alatt, megpróbálok válaszolni mindenkinek. 1.: Nem veszem annyira komolyan ezt az oldalt, nem az az életcélom hogy itt találjak életem párjára. 2.: Igen csinálhatnám úgy, mint mindenki más, talán hosszú idő után találnék is normális beszélgetőpartnert, de valahogy én jobban szeretem ha egy csaj rám ír, és magától elkéri a skype/face címemet, ez nekem az jelenti hogy érdeklem és van értelme folytatni a kommunikációt. Egyébként itt gyk-n általában az első 5 levél alatt kiderül hogy van-e értelme tovább folytatni a beszélgetést. 3.: Én inkább úgy tapasztaltam hogy az átlag 15-17 éves. 4.: Ha már 2 lánnyal találkoztál már megérte, ha gondolod írd le priviben a történetet szívesen elolvasnám (ez vonatkozik mindenki másra is :) ) 8: Nagy igazság, látom te is feltettél már jó pár ismerkedéssel kapcsolatos kérdést :D 9.: Szerintem pedig a csajok nem azért küldik el az embert vérbe, mert csúnya, hanem azért mert észreveszik ha valaki életunt. 10.: Ahogy a 3-as is írta, kitartást tesó! :D 11. Ezek valószínűleg kamuk! 12.: Hát a személyes találkozót nem részesítem előnyben, főleg hogy nincs keresetem, hanem diák vagyok. 14.: Te mit keresel itt?? Azt hiszed hogy miközben a srácok kisírják magukat egymásnak, majd te lánylétedre belerondítasz mindenbe? :D Amugy igazad van, de ha valakire ráírok anélkül hogy igényelné, az szerintem egy kicsit tolakodásban számít, de hatásos azt nem vitatom :) 15.: Szerintem a próbálkozás nem időpocsékolás, ahogy olvashattuk valaki már 2 lánnyal is tudott találkozni. 16.: A lányok válogatósabbak. Ha ők tesznek fel ismerkedős kérdést akkor privát áradat van nekik, ha mi teszünk fel kérdést örülünk ha 1 levelet kapunk. 17.: Nem értek veled egyet 100%-osan, de lehet van benne igazság, bár ez szerintem inkább már az elmélet gyártás kategória, ami semmikképp sem jó dolog. 18.: Sokszor tapasztaltam hogy fiúkkal is normálisan el lehet beszélgetni. Én egyébként a régi szép időket hiányolom. 13 évesen kezdtem el online beszélgetni, akkoriban még élmény volt a chat.hu-n, és a flyordien beszélgetni, sokkal másabb volt minden. Sőt a myvip randi is jó volt, találkoztam is egy csajjal. Durván 2 évig voltam aktív az online ezen világában, utána egyre gyakrabban az történt, hogy alig volt valaki akivel eltudtam beszélgetni. Hosszú szünet és tavaly novemberben rátaláltam az ismeretlenek.hu oldalra, azóta hosszabb rövidebb megszakításokkal használom az oldalt (főleg amikor működik), a gyakorikerdesek ismerkedős részlegét tavaly nyár óta használom. Nem úgy kell elképzelni engem hogy egész nap csak idegenekkel beszélgetek neten keresztül, hanem amikor kedvem van beszélgetek, inkább a személyes ismerkedésre helyezek nagyobb hangsúlyt, több-kevesebb sikerrel :D
2014. nov. 23. 23:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Úgy hízna a májam, ha közzétennék itt néhány nevet, akikkel nem érdemes ezen az oldalon szóba állni. :)
2014. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!